FF Online Listesinden Gizlenmek

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,996
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Üyenin gizlemesine rağmen yönetimde olanlar görebiliyorsa böyle bir özelliğin gerek olduğunu düşünmüyorum, ne anlamı kalıyor o zaman gizlemenin?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Üyenin gizlemesine rağmen yönetimde olanlar görebiliyorsa böyle bir özelliğin gerek olduğunu düşünmüyorum, ne anlamı kalıyor o zaman gizlemenin?
Daha önce bu mevzuyu biz aylar önce Silinmiş Üye ile konuşmuştuk. Cevabı sen de oku:
tabiki görmek zorundalar. Gizlediğin profilde veya konularda kural dışı hareketlerini görmeleri gerekir :A Adı üstunde mod, sorumluluklari var. Onların görevi sadece konu açıp konu taşıma ve silme değil. Forumda huzuru sağlayacak önlemler almalilar ve bu da herkesin mesajlarına ulaşılmasi demek oluyor. Bizde konu acıp canlandıruyoruz forumu ama onlarin özelliği konulardaki ayarlardaki erişimleri fazla artı bize ceza vermeleri :A
ben kendim bile kaç kere banlı halde foruma girebilenleri gördüm online listesinde. Üstü çizgili ama konularda dolanabilen. Bunu yöneticilere bildirdiğim oldu. Misal sen banlansan onlineni gizleyen biriysen onlarda yetki yoksa farkedemezler. Bu sadece sacma bir ornek taiki :A

Bence online oluşumuzu görmelerinde sakınca yok😊 yıllarca olan bir düzen bu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,996
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Daha önce bu mevzuyu biz aylar önce Silinmiş Üye ile konuşmuştuk. Cevabı sen de oku:

Benim özel konuşmada olup olmadığım, hangi konuda gezdiğim veya forumda neyi görüntülediğimin yönetimden hiç birinin işine yarayacağını düşünmüyorum.

Yönetimin üyeleri değil, üyelerin yönetimde olan herkesin aktif ziyaretçiler listesinde olup olmadığını görmesi gerekir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim özel konuşmada olup olmadığım, hangi konuda gezdiğim veya forumda neyi görüntülediğimin yönetimden hiç birinin işine yarayacağını düşünmüyorum.

Yönetimin üyeleri değil, üyelerin yönetimde olan herkesin aktif ziyaretçiler listesinde olup olmadığını görmesi gerekir.
Ozaman bu şikayetini admine bildir.