Offline Seçeneği Herkese Tarih Olsun Mu?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Üyelere çevrimiçi oluşunu gizleme hakkı tanınıyor forumda fakat yöneticiler üyeler gizliliği seçse bile üyelerin aktiflik durumunu görebiliyorlar. Uzun zamandır bu mevzu hakkında talepler gelmekte. Gizliliğin herkes için tamami ile kalkmasını istiyorsanız +1 yapmanız yeterli. Yönetici harici diğer üyelere gizli olmakta yeterli diyorsanız -1 yaparsınız. Karar sizin

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
35 oy gelirse tamami ile kalkacak, yani kerem'in ve diğer benzer düşüncede olanların talebi. Hoş bana farketmez. Bende +1 derim :A gerekli oy gelmezse zaten birşey yapılmaz. Dünkü konu sadece 5 oyda kaldı.
2007'den beri var olan kural bu. Bakalım ne olacak :A nedense bazıları son zamanlarda ses etmeye başladı. @Tolstoyevski ile zaten yenilikleri çok yaşıyoruz bu yönetimde :A
Yahu 35 oyu espri olarak söylemiştim. :A Net bir sayı yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
35 oy gelirse tamami ile kalkacak, yani kerem'in ve diğer benzer düşüncede olanların talebi. Hoş bana farketmez. Bende +1 derim :A gerekli oy gelmezse zaten birşey yapılmaz. Dünkü konu sadece 5 oyda kaldı.
2007'den beri var olan kural bu. Bakalım ne olacak :A nedense bazıları son zamanlarda ses etmeye başladı. @Tolstoyevski ile zaten yenilikleri çok yaşıyoruz bu yönetimde :A
Ben mevcut etkinlik durumunu saçma buluyorum sadece ama bana da çok fark etmez. :A Foruma ilk üye olduğumda böyle bir olay olduğunu bilmiyordum ve uzun bir süre sonra öğrenince çok şaşırıp direkt kapatmıştım. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben mevcut etkinlik durumunu saçma buluyorum sadece ama bana da çok fark etmez. :A Foruma ilk üye olduğumda böyle bir olay olduğunu bilmiyordum ve uzun bir süre sonra öğrenince çok şaşırıp direkt kapatmıştım. :A
Bende 9 yöneticiye gizli değilim. Komple kalksa sorun değil ama herkes gizli olmamalı forumda :A
------

Anlamamışsınız ne dediğimi. "Gizlilik kaldırılsın diyenlerin gerekçesi ne?" diyorum
Gerekçe: Herkes herkesi görmeli, yöneticiler ile aynı yetkililer olmalı.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Gerekçe: Herkes herkesi görmeli, yöneticiler ile aynı yetkililer olmalı.
Zeynepcim seni tebrik ederim; size özel bir ayrıcalık olmasına rağmen herkese verilmesini savunmam çok güzel.

Diğer konuda da yazdım;

Eve geldiğimde ; evde olanları bileyim ama hangi odada ne yaptıkları beni ilgilendirmez.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İşte tamam biz de ya herkesin açık olmasını ya da dediğin gibi olmasını istiyoruz, yeter ki şartlar eşitlenebilsin aynı yetkilere sahip olmak değil durum.
Gizliliği ortadan kaldırmayın sakın. 😡 Elim ayağım titriyor. 😡

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Zeynepcim seni tebrik ederim; size özel bir ayrıcalık olmasına rağmen herkese verilmesini savunmam çok güzel.

Diğer konuda da yazdım;

Eve geldiğimde ; evde olanları bileyim ama hangi odada ne yaptıkları beni ilgilendirmez.
Ben dün İP mevzusu hakkında saçma yorumlar gelince o kısma yorum yaptım. Aktiflik konusunda tamami ile kapalı olunmasını istemiyorum. Herkes herkese açık olsun bunda sıkıntı yok. Herkes offline olursa bence iyi olmaz. Kim forumda kim değil belirsiz. Bazı üyelerden cevap beklerken aktif olmalarını bekliyoruz misal. Komple offline yerine herkes açık olsun.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben dün İP mevzusu hakkında saçma yorumlar gelince o kısma yorum yaptım. Aktiflik konusunda tamami ile kapalı olunmasını istemiyorum. Herkes herkese açık olsun bunda sıkıntı yok. Herkes offline olursa bence iyi olmaz. Kim forumda kim değil belirsiz. Bazı üyelerden cevap beklerken aktif olmalarını bekliyoruz misal. Komple offline yerine herkes açık olsun.
Vallahi billahi sizinle aynı tarafta olmayacağım. 😡 Hep muhalefet sürekli muhalefet. 😡

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İyi dur celallenme hemen, gizlilik ortadan kalkmasın ve biri gizlendiğinde (sanırım admin hariç) kimse onu göremesin işte :A
Bu benim işime gelmez :A ben sırf bundan dolayı yönetici oldum. Komple gizlilik gelirse motive olacak durum kalmaz :A çalışkanlığımın mükafatı bu :A @bazinga ve bana kalkmasın o özellik :A bu durum kırmızı çizgim :A
Ya herkese açık olsun, yada mevcut sistem :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu benim işime gelmez :A ben sırf bundan dolayı yönetici oldum. Komple gizlilik gelirse motive olacak durum kalmaz :A çalışkanlığımın mükafatı bu :A @bazinga ve bana kalkmasın o özellik :A bu durum kırmızı çizgim :A
Ya herkese açık olsun, yada mevcut sistem :A
Tamam tam kapalılık destekçisi değilim ama maalesef böyle eğer gizlenirsem admin hariç kimsenin görmemesi gerekir :A Bana bir güzellik yaparsanız susabilirim :bilmem:

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu sayfa kalkabilir. Her adımım izleniyor resmen:T: Asıl bunun görünmesi kalksa kimsenin umru olmaz offlinemiş onlinemiş:T: @bazinga @Dosi

• Güldürdün