Offline Seçeneği Herkese Tarih Olsun Mu?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üyelere çevrimiçi oluşunu gizleme hakkı tanınıyor forumda fakat yöneticiler üyeler gizliliği seçse bile üyelerin aktiflik durumunu görebiliyorlar. Uzun zamandır bu mevzu hakkında talepler gelmekte. Gizliliğin herkes için tamami ile kalkmasını istiyorsanız +1 yapmanız yeterli. Yönetici harici diğer üyelere gizli olmakta yeterli diyorsanız -1 yaparsınız. Karar sizin

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sebep ne onu anlamadım ben. Biri açıklayabilir mi?
Dünkü konuyu okursan anlarsın. kerem'in talepleri sonrası herkes ayrı birşey dedi. Netleşmesi adına yapıyoruz. 35 oy gelmezse yapılmaz galiba. İstemediğin kısma -1 oy verirsin

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Burada değişikliğe gerek yok bence. Ben çevrimiçi durumumu açık tutuyorum mesela ama bazı kişiler online olup olmadığını gizlemek isteyebilir. Bu onun tercihi ve karışamayız. :A

@Dosi Kerem aslında bu tercihlerin yöneticileri de kapsamasını istemişti. Yani herkeste açık veya kapalı olsun dememişti. Eğer kapalıysa bunu yöneticiler de görememeli demek istemişti.

• İlginç
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Burada değişikliğe gerek yok bence. Ben çevrimiçi durumumu açık tutuyorum mesela ama bazı kişiler online olup olmadığını gizlemek isteyebilir. Bu onun tercihi ve karışamayız. :A

@Dosi Kerem aslında bu tercihlerin yöneticileri de kapsamasını istemişti. Yani herkeste açık veya kapalı olsun dememişti. Eğer kapalıysa bunu yöneticiler de görememeli demek istemişti.
Ben farklı birşey yazmadım :A kerem ip kısmına çok deyindi konu karıştı.
Bu kısım herkesi kapsayacak. Ayırım yok zaten. Bu herkes için
Gizliliğin herkes için tamami ile kalkmasını istiyorsanız +1 yapmanız yeterli.

Bu da mevcut sistem yani ayrıcalıktan rahatsız olmayıp, diğer üyeler görmesin diyen.

Yönetici harici diğer üyelere gizli olmakta yeterli diyorsanız -1 yaparsınız. Karar sizin

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Ben farklı birşey yazmadım :A kerem ip kısmına çok deyindi konu karıştı.
Bu kısım herkesi kapsayacak. Ayırım yok zaten. Bu herkes için

Bu da mevcut sistem yani ayrıcalıktan rahatsız olmayıp, diğer üyeler görmesin diyen.
Aynı şey değil ki. Burada ya tamamen kalkacak ya da aynı sistem devam edecek. Kerem'in bahsettiği aktiflik durumu kapalı olanların yöneticilerin görebilmesiydi. :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aynı şey değil ki. Burada ya tamamen kalkacak ya da aynı sistem devam edecek. Kerem'in bahsettiği aktiflik durumu kapalı olanların yöneticilerin görebilmesiydi. :A
35 oy gelirse tamami ile kalkacak, yani kerem'in ve diğer benzer düşüncede olanların talebi. Hoş bana farketmez. Bende +1 derim :A gerekli oy gelmezse zaten birşey yapılmaz. Dünkü konu sadece 5 oyda kaldı.
2007'den beri var olan kural bu. Bakalım ne olacak :A nedense bazıları son zamanlarda ses etmeye başladı. @Tolstoyevski ile zaten yenilikleri çok yaşıyoruz bu yönetimde :A