NTC Medya'dan Yeni Dizi: 'Aşkın Tarifi'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1519797402815

NTC Medya'dan Kanal D'ye dizi!

Bu sezon 'Maria ile Mustafa' ve 'Akıncı' dizilerinin yapımcılığını üstlenen, dijital platform için 'İyiler Kötüler Futbolcular' dizisini hazırlayan NTC Medya'nın, Kanal D için 'Aşkın Tarifi' adında yeni bir yaz dizisi hazırladığı öğrenildi.

Detayları henüz belli olmayan 'Aşkın Tarifi' yaz sezonunda Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
NTC, Kanal D, yaz dizisi.

Mantıken düşünürsek Kırgın Çiçekler yaz dizisiydi ve tuttu orası okey.

Kanal D de Afili Aşk'ı en azından yaz boyunca tutturmuştu ama bu ikisi birleşince ortada tutabilecek bir yaz dizisi göremiyorum. Umarım güzel bir iş olur.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
NTC'nin son dönemde hiçbir iş tutturamamasına rağmen ısrarla proje yapması.. Parayı alıp çöpe atsan daha verimli olur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
NTC, Kanal D, yaz dizisi.

Mantıken düşünürsek Kırgın Çiçekler yaz dizisiydi ve tuttu orası okey.

Kanal D de Afili Aşk'ı en azından yaz boyunca tutturmuştu ama bu ikisi birleşince ortada tutabilecek bir yaz dizisi göremiyorum. Umarım güzel bir iş olur.
En azından Eylül ayına kadar boş geçirmez sezonu, ha bu tutmazsa da ARC Film'in dizisi var. :A O tutar.

NTC'nin 'Rengarenk' diye de bir yaz dizisi vardı. O da ad değiştirmişti sonradan ama fayda etmemişti. :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
En azından Eylül ayına kadar boş geçirmez sezonu, ha bu tutmazsa da ARC Film'in dizisi var. :A O tutar.

NTC'nin 'Rengarenk' diye de bir yaz dizisi vardı. O da ad değiştirmişti sonradan ama fayda etmemişti. :F
Ha ARC Film de yapıyordu o zaman buna ne gerek var Eylül'den önce final yapsın. :A

Oha, isim mi değiştirdi o dizi? :eek: Onu izlemeyi de düşünüyorum umarım nasip olur. :A Son olarak belki Kaçak Gelinler gibi (tam hatırlamıyorum ama o da sanırım yaz dizisiydi) ite kalka devam ettirirler. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ha ARC Film de yapıyordu o zaman buna ne gerek var Eylül'den önce final yapsın. :A

Oha, isim mi değiştirdi o dizi? :eek: Onu izlemeyi de düşünüyorum umarım nasip olur. :A Son olarak belki Kaçak Gelinler gibi (tam hatırlamıyorum ama o da sanırım yaz dizisiydi) ite kalka devam ettirirler. :F
Vallahi ben her kanalın en az bir iş yapmasından yanayım, en azından rekabet olur yaz sezonunda da. Dediğim gibi bir süre kanalı idare ederse yeterli. :A

Evet, Rengarenk olarak 7 bölüm sürdü sonrasında Kaçın Kurası oldu. Kaçın Kurası da 4 bölüm sürmüştü. :F Kaçak Gelinler'i hiç hatırlamıyorum ben, sadece kanal değiştirdiğini biliyorum.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Vallahi ben her kanalın en az bir iş yapmasından yanayım, en azından rekabet olur yaz sezonunda da. Dediğim gibi bir süre kanalı idare ederse yeterli. :A

Evet, Rengarenk olarak 7 bölüm sürdü sonrasında Kaçın Kurası oldu. Kaçın Kurası da 4 bölüm sürmüştü. :F Kaçak Gelinler'i hiç hatırlamıyorum ben, sadece kanal değiştirdiğini biliyorum.
Aynen, en azından dizisi olmuş olsun. :A

Kaçın Kurası da isim olarak aklıma ama Rengarenk'le ikisini hiç hatırlamıyorum. :F Ne yalan söyliyim ben onu da hatırlamıyorum, geçmişe dönük haberlere falan bakmayı çok severim, oradan öğrendim her şeyi. :F

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen, en azından dizisi olmuş olsun. :A

Kaçın Kurası da isim olarak aklıma ama Rengarenk'le ikisini hiç hatırlamıyorum. :F Ne yalan söyliyim ben onu da hatırlamıyorum, geçmişe dönük haberlere falan bakmayı çok severim, oradan öğrendim her şeyi. :F
Bende eski haberlere bakıyorum forumda ama bu hatırladığım bir şeydi. İlişkisi sadece devamı gibi olmasıydı, yoksa kadroda büyük değişiklikler olmuştu. Bir de dizi şanssız bir dönemde başlamıştı.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bende eski haberlere bakıyorum forumda ama bu hatırladığım bir şeydi. İlişkisi sadece devamı gibi olmasıydı, yoksa kadroda büyük değişiklikler olmuştu. Bir de dizi şanssız bir dönemde başlamıştı.
Ha o zaman aynı dizi olduğunu bilmemem normal. Bak o durum çok kötü işte. :(

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com