Rengarenk'te Yaprak Dökümü Devam Ediyor: 7 Ayrılık Daha!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Rengarenk-dizisi.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk'te yaprak dökümü devam ediyor.

Daha önce ayrıldığı açıklanan Kaan Taşaner, Merve Oflaz, Ferdi Sancar, Ümit İbrahim Kantarcılar ve Sertan Erkaçan'ın ardından Cem Belevi, Selin Yeninci, Funda Güray, Sait Genay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Muammer Tali de diziye veda etti ve teknik ekip ile de yollar ayrıldı. Öte yandan eski kadrodan kalan isimler ise Selin Şekerci, İbrahim Kendirci, Açelya Devrim Yılhan ve İnci Türkay.

Rengarenk, yepyeni bölüm ve hikayeleriyle çok yakında ATV'de!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizinin resmi hesabından hepsine teşekkür edilmişti, konuyu gördüm hatta bunları da açacaktım ama vazgeçtim :A

Sıktı artık ayrılık konuları :A

Neyseki sen toplu halde hepsini açmışsın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Twitterdaki tv fenomenleri dalgaya almiş asagsadag:F 16 eylülde başlamaz bence bayram haftası:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Rengarenk-dizisi.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk'te yaprak dökümü devam ediyor.

Daha önce ayrıldığı açıklanan Kaan Taşaner, Merve Oflaz, Ferdi Sancar, Ümit İbrahim Kantarcılar ve Sertan Erkaçan'ın ardından Cem Belevi, Selin Yeninci, Funda Güray, Sait Genay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Muammer Tali de diziye veda etti ve teknik ekip ile de yollar ayrıldı. Öte yandan eski kadrodan kalan isimler ise Selin Şekerci, İbrahim Kendirci, Açelya Devrim Yılhan ve İnci Türkay.

Rengarenk, yepyeni bölüm ve hikayeleriyle 16 Eylül'den itibaren her Cuma 20.00'de ATV'de!
Orijinal formatta oku
Bu arada 16 Eylül'de başlamaz çünkü bayram haftası diziler yayınlanmıyor bildiğin gibi :X Ayrıca yeni hikaye, yeni kadro oluşturuluyor resmi hesap da yakında yazıp tam bilgi vermedi :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
@mrt-06 dan bedduayı iyi öğrendim :A stv tamamen kapandı, trt nin mali durumu battı, atv de de çöküşün ilk adımı bu olacak boynuz kulağı geçti resmen tüm TNS şikecilerine ölüm:A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yani niye kasıyorlar anlamadım. Acil Aşk Aranıyor milyonda birlik bir ihtimali başardı diye Rengarenk'e de mi aynı şey olacak? Ancak kadroya yazık ederler böyle. :A

İzlediğin dizi hakkında ne kadar olumlu konuştun. :A
Bilmiyorum ben Ay yapım Ceo'suyum ntcmedyanın değil:X Bana dert yanma :A aynı saçmaliği kertenkelede yapmıyor mu :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım da bir gün aynı şeyi yaparsa o zaman görürüz seni. :A
Bak sana ben tüyo verdim aslında:A Kertenkele de yapıyor diyorum. Bu iki dizi aynı dönemde hangi kanalda yayınlanıyor:A Eğer bize de olursa böyle bişey kanala maaal ederim:A Şimdiden söylim:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yani niye kasıyorlar anlamadım. Acil Aşk Aranıyor milyonda birlik bir ihtimali başardı diye Rengarenk'e de mi aynı şey olacak? Ancak kadroya yazık ederler böyle. :A

İzlediğin dizi hakkında ne kadar olumlu konuştun. :A
İzledigim dizi mi kaldi ortada her sey degisti :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bak sana ben tüyo verdim aslında:A Kertenkele de yapıyor diyorum. Bu iki dizi aynı dönemde hangi kanalda yayınlanıyor:A Eğer bize de olursa böyle bişey kanala maaal ederim:A Şimdiden söylim:F
Kertenkele'nin durumu daha başka gibi. O 3. sezonuna başlayacak ama Rengarenk 7 bölümlük dizi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kertenkele'nin durumu daha başka gibi. O 3. sezonuna başlayacak ama Rengarenk 7 bölümlük dizi. :A
Kertenkele bitevilirdi o zaman:X rengarenk yepyeni dizi bittiğinde adamlar tekrarını verseler ilk 7yi vermeseler de olur:F neden beni bu diziyi savunur gibi pozisyonda buldum kendimi şimdi:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
ATV'deki bu kara bulutların Meryem'in ATV ile adının geçmesiyle bir alakası yok diyorsun yani. :A
hiç alakası yok atv nin totoşluğu hep geçen sene füsun demirelin dizisini bitirmişti yine böyle saçma bir nedenle :F 5 alan eve dönüş dizisinin gününü değiştirmişti bir de o dizi için bir taşla 2 kuş gitti onun yerine gelen kehribar dizisi de mort oldu 3 etti yani beceriksizlikleri :D artık büyü mü yaptım ne basiretleri bağlandı adamların :A