'Nizam-ı Alem' İle İlgili Yeni Detaylar! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
17ddfc2658604509a952019f6ce55452.png

TRT 1'in yeni dizisi 'Nizam-ı Alem' ile ilgili yeni detaylar!

Yapımcılığını Akli Film'in, proje tasarımını Emre Konuk'un üstlendiği, senaryosunu Serdar Özonalan'ın kaleme aldığı; kadrosunda Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş ve Mehmet Özgür'ün yer aldığı 'Nizam-i Alem' dizisinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Buğra Gülsoy'un Sultan Melikşah'a, Hatice Şendil'in ise Terken Hatun'a hayat vereceği dizide Leyla Lydia Tuğutlu saraya gelişiyle birlikte bütün dengeleri değiştirecek olan güzeller güzeli Elçin Hatun'u canlandıracak. Ekin Koç ise Ahmet Sencer karakterini canlandırırken partneri Sevda Erginci Turna'yı oynacak.

'Nizam-ı Alem' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben de detaylar yazınca daha önemli şeyler zannetim ki bundan başka ne olabilirdi onu da bilmiyorum :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Yanılmıyorsam Gürkan Uygun ve Osman Sonant kötü karakterler olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Dizide Melikşah oğlu olarak bir tek Ahmed Sencer mi olacak acaba? Sencer geçene kadar Melikşah'ın 3 oğlu ve 1 torunu hüküm sürmüş. Sencer'de 39 sene hüküm sürmüş sonra da krallık dağılmış zaten.

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Cumartesi'de Kalk Gidelim var abla. :A Daha bir kaç dizisi var daha, büyük ihtimalle Pazartesi veya Perşembe gününe koyar.

Anamm TRT de nerdeyse gün kalmamış emre :A pazartesi sefirin kızı var perşembe olursa mucize doktor varben yine netten takip edeceğim gibi

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizide Melikşah oğlu olarak bir tek Ahmed Sencer mi olacak acaba? Sencer geçene kadar Melikşah'ın 3 oğlu ve 1 torunu hüküm sürmüş. Sencer'de 39 sene hüküm sürmüş sonra da krallık dağılmış zaten.

Tarih bilgim 0. :A Ekin Koç, Buğra'nın oğlunu mu oynayacak şimdi? (b)

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Anamm TRT de nerdeyse gün kalmamış emre :A pazartesi sefirin kızı var perşembe olursa mucize doktor varben yine netten takip edeceğim gibi

Pazartesi her şeyden önemlisi Yasak Elma var abla. :A Ben de büyük ihtimalle internetten takip edeceğim, ya da tekrarlardan.

Çöp Apartmanı, Tövbeler Olsun, Hay Sultan gibi dizileri var. :A

• Harika
Reactions: Angelica