Nice Yıllara Sherlock!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İyi ki doğdun nice mutlu ve Fav10'lu yıllara. :bhr: @Sherlock

Sanırım Çukur'da çalan bir şarkıydı o yüzden hediyeyi beğeneceğini düşünüyorum. :A

İkinci hediyen:
65011

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock bey, doğum gününüz kutlu olsun. Nice senelere takımdaşım ve de bölümdaşım :A

Bu sahneye bayılmıştın, sana ilk hediyem o olsun :A

Bu da ikinci hediyen :bhr:

Vaaaay Utku Beyciğim, çok teşekkür ederim. Ne kadar çok yönümüz varmış öyle. Hep beraber Utku beyciğim. :A

İki hediye de sanat eseri ancak ikincisi... Bir konuda iki adet Emma, düştüm, düşmeye devam ediyorum. Beni zayıf noktamdan vurmaya devam ediyorsunuz. :bhr:

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vaaaay Utku Beyciğim, çok teşekkür ederim. Ne kadar çok yönümüz varmış öyle. Hep beraber Utku beyciğim. :A

İki hediye de sanat eseri ancak ikincisi... Bir konuda iki adet Emma, düştüm, düşmeye devam ediyorum. Beni zayıf noktamdan vurmaya devam ediyorsunuz. :bhr:
Baktım @MEnes adaşım diyor, @Maskeli Fedai takımdaşım diyor. Dedim benim onlardan ne eksiğim var biz de bölümdaşız ekstradan yani sonuçta :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ooooo yiğit adam teşekkür ederim. :A

Ahahaha. Hediyelere bak be, özellikle ilki beni çok etkiledi. İstemsizce cümlenin devamını tamamlayınca daha da etkileyici bir hal aldı hediyen. :A İkinci hediye zaten muazzam, bu akşam şov yapacaklar diye umuyorum. :A
Yaptılar :Z :A

• Harika
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Sherlock yoldaşım sana hediye göndermemiştim değil mi. Unutacağımı düşünmemişsindir heralde. :A Durum güncellememi görmüştün sanırım bu çılgın kızı paylaşmıştım. Sana son 10 gündür neredeyse her gün dinlediğim bir Billie Eilish şarkısı gönderiyorum. Yani has SANAT gönderiyorum. :) Ve yine tekrar ediyorum bu kız daha 14 yaşında şarkı söylemeye başlamış!!! Şuan ise 17 yaşında.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock yoldaşım sana hediye göndermemiştim değil mi. Unutacağımı düşünmemişsindir heralde. :A Durum güncellememi görmüştün sanırım bu çılgın kızı paylaşmıştım. Sana son 10 gündür neredeyse her gün dinlediğim bir Billie Eilish şarkısı gönderiyorum. Yani has SANAT gönderiyorum. :) Ve yine tekrar ediyorum bu kız daha 14 yaşında şarkı söylemeye başlamış!!! Şuan ise 17 yaşında.

Düşünenin kalbi kurusun adaşım, sen ve hediye vermeyi unutmak... İmkanı yok. :A Görmüştüm adaşım, o parçası daha bilindik olduğu için önceden dinlemiştim ancak şimdi attığın sanat eserini dinlemedim daha önce. Sen gönderdiysen has be has sanat eseridir zaten, dinleyeceğim bu muazzam hediyeyi. Teşekkür ediyorum adaşım. :A