Netflix'ten Bomba 'Recep İvedik 6' Teklifi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
65030

Organize İşler: Sazan Sarmalı'nı vizyonundan 2 hafta sonra yayınlayan Netflix cephesinde dikkat çekici bir gelişme daha!

Normalde 8 Şubat'ta gösterime girmesi beklenen yapım, mısır-bilet tartışması nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelenen filmlerden biri olmuştu. Son iddialara göre Netflix, Şahan Gökbakar'ın yeni filmi için tam 3.5 milyon euro teklif etti. Gökbakar'dan henüz bir açıklama gelmezken Netflix'in bu hamleleriyle sinema alışkanlıklarını değiştirmesi ise kaçınılmaz görünüyor.

Öte yandan mısır tartışmasının ortasındaki isimlerden Cem Yılmaz, Organize İşler'le ilgili "Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım" derken "Benim filmlerim sinemalarda gösterime girecek" ifadesini kullandı. Mahsun Kırmızıgül de yeni filmi 'Mucize 2: Aşk'ın ertelendiği dedikodularını yalanlayarak detayların çok yakında belli olacağını açıkladı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hemen böyle bir şey olacağını zannetmiyorum bence ilerde 6 hafta filan vizyonda kalır filmler sonra buraya düşer anlaşma sağlanırsa. Her film bu şekilde yaparsa sinemacılar bu sefer RTE'nin yolunu tutar. :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Organize İşler gibi bi iş olacağini sanmıyorum. 5 ile 85milyon TL kasmışken 18-20milyona evet demez :A Hee sinemadan kalkar kalkmaz yayınlatmak için verilmişse makul bir fiyat.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
O paraya 20 tane kaliteli bağımsız film alsanız? :(
Adamlar işin marketing boyutuyla ilgileniyor. Napsın millet festival filmlerini. Recep mecep hedef kitlesine oynuyor herifler. Daha kalabalık ve daha para bayılma ihtimali olan müşterilere yönelmişler. Kendi içinde mantıklı mı? Mantıklı. Tabi kalite düşüyor ama adamlar da cebini düşünüyor işte naparsın kapitalizm :)

O değil de adamlar televizyonu bitirdi şimdi de sinemanın dibine kibrit suyu döküyor :A Bölüm sonu canavarı gibi mübarek yargı dağıtıyor klişe lobisine :A Netflix ❤️

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adamlar işin marketing boyutuyla ilgileniyor. Napsın millet festival filmlerini. Recep mecep hedef kitlesine oynuyor herifler. Daha kalabalık ve daha para bayılma ihtimali olan müşterilere yönelmişler. Kendi içinde mantıklı mı? Mantıklı. Tabi kalite düşüyor ama adamlar da cebini düşünüyor işte naparsın kapitalizm :)

O değil de adamlar televizyonu bitirdi şimdi de sinemanın dibine kibrit suyu döküyor :A Bölüm sonu canavarı gibi mübarek yargı dağıtıyor klişe lobisine :A Netflix ❤
Recep İvedik kitlesi bedava veren sitelerden izler ki elbet katkısı olur ama az. Festival filmleri kitlesi az ama özdür. Bilinçli izleyicidir, rahatlıkla parasını verir. Blutv’de mesela en çok izlenen filmler arasında festival filmleri de var bol bol.