Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
shutterstock_729647704_16_9_1551773382-880x495.jpg

Netflix, Türk dizilerini durduruyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağan Irmak ile Umut Aral'ın oturduğuı, senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı 'Şimdiki Aklım Olsaydı' (If Only) dizisini Netflix iptal etti.

Senaryosunda eşcinsel bir çiftin hikayesinin işlenen ve başrollerinde Özge Özpirinçci, Birkan Sokullu ile Burak Yamantürk'ün yer aldığı dizinin çekimleri bu sabah başlamıştı. Aynı gün içerisinde dizi ekibine dizinin Netflix tarafından iptal edildiği haberi verildi.

'50 Metrekare', 'Bir Başkadır', 'Fatma' gibi yerli yapımları da hazırlayan Netflix'in çekimlerine başlanan 'Atiye' ve detayları henüz belli olmayan O3 Medya imzalı 'Klüp' projeleri dışında Netflix'in diğer yerli yapımların hazırlıklarını durdurduğu öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Eşçinsel bir çift de olacakmış normalde. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım, Hakan Muhafız’a 4 sezon onay verip bu diziyi neden iptal ettiniz ya...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Yok artık iyice çivisi çıktı. :eek: Konusu falan da çok ilgi çekiciydi çok merak ediyordum. :( Acaba gay çift kısmını değiştirip yeniden mi çekseler diyorum ama o da sansüre boyun eğme oluyor. Allah belalarını versin. :mad:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
LC Waikiki’de gökkuşağı desenli ürünlerin bile yasaklandığı, Bim’de satışların kaldırıldığı bir dönemde ve ortamda akıllıca bir karar olmuş, hele ki son gelmekte olan internet-sosyal medya düzenlemelerinden sonra. Coğrafya kaderdir ve yapacak bir şey yok. Ama gün gelecek bu tür içerikli diziler değil Netflix’te, TRT1’in bizzat kendisinde yayınlanacak ve dünya gözüyle de göreceğiz.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
LC Waikiki’de gökkuşağı desenli ürünlerin bile yasaklandığı, Bim’de satışların kaldırıldığı bir dönemde ve ortamda akıllıca bir karar olmuş, hele ki son gelmekte olan internet-sosyal medya düzenlemelerinden sonra. Coğrafya kaderdir ve yapacak bir şey yok. Ama gün gelecek bu tür içerikli diziler değil Netflix’te, TRT1’in bizzat kendisinde yayınlanacak ve dünya gözüyle de göreceğiz.
Son cümlenden dolayı polisler seni almaya gelmesin şimdi. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
sebep gay çift mi netflix nabza göre şerbet verirse yürümez.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Allah kahretsin bu kararı aldıranları !

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Yok artık iyice çivisi çıktı. :eek: Konusu falan da çok ilgi çekiciydi çok merak ediyordum. :( Acaba gay çift kısmını değiştirip yeniden mi çekseler diyorum ama o da sansüre boyun eğme oluyor. Allah belalarını versin. :mad:
Eğer dizi çekimi yeniden başladı diye bir haber duyarsak muhtemelen o sahneler çıkarılmış olacak demek bu. Umarım yanlış anlaşılan bir haberdir de birkaç güne çözüme kavuşur.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tabiki dizilerde eşcinsel ve cinsellik konuları işlenebilir ama bence Netflix bunu çok abarttı. Her projesinde var. Eşcinsel mevzusundan kapandığını pek zannetmiyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Tabiki dizilerde eşcinsel ve cinsellik konuları işlenebilir ama bence Netflix bunu çok abarttı. Her projesinde var. Eşcinsel mevzusundan kapandığını pek zannetmiyorum.
netflixde var ama ilk eşcinsel sahne işlenen Netflix Türkiye dizisinde olması bence ondan iptal edildiğini gösterir. Baksana başka türk dizileri neden hiç iptal edilmedi...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eşçinsel bir çift de olacakmış normalde. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım, Hakan Muhafız’a 4 sezon onay verip bu diziyi neden iptal ettiniz ya...

Allah kahretsin bu kararı aldıranları !

sebep gay çift mi netflix nabza göre şerbet verirse yürümez.

Konu güncellendi, diğer yapımlar ile ilgili de iptal kararı alınmış.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Bakanlık ile karşı karşıya deniliyor. Durum ciddi gibi. :(
hayır küfür edeceğim sonra susturma alacağım kendimi tutuyorum. Bu nasıl bir zihniyet ya. Bir keyfimiz vardı onun da içine ettiler. Bu ülkede yaşıyorsak anti depresan almak şart anlaşılan.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...