Neslihan Atagül 'Sefirin Kızı'ndan Ayrıldı! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (5).jpeg

'Sefirin Kızı'nda şok ayrılık!

Yapımcılığını O3 Medya ve NGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ile Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı yapıma Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül Doğulu sağlık sorunları nedeniyle veda etmek zorunda kaldı.

Geçtiğimiz günlerde 'geçirgen bağırsak' sendromuna yakalandığı ve 10 gün rapor aldığı öğrenilen Doğulu, diziye "Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum." sözleriyle veda etti.

'Sefirin Kızı' yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Günün şoku resmen. :eek: Hastalığına küçük bir şey demişlerdi ama bu kadar büyük bir sonuca yol açması gerçekten ilginç. Kendisine üzüldüm ama dizinin çöküşü hızlanacağı için sevindiğimi de inkar edemem. :A

Bu arada bu da çökerse Menajerimi Ara Star'ın en çok izlenen dizisi olmaya devam edecek sonra gelsin 2. sezon. :Z @Özgür @mesmeso61 @hayret bi şey

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Özgür :A
Şaşırmadım bu duruma çünkü geçen hafta belli olan bir durumdu. Bir çok yerde haberide çıkmıştı. Artık resmileşti.

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İşin içinde sadece sağlık sorunlarının olduğunu düşünmüyorum. Tüm hikayenin üzerine yazıldığı isim diziden bu şekilde ayrılmaz. Bence gidişattan oyuncular da memnun değildi. Böyle ayrılıklar peş peşe geldi dolayısıyla...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ona geçici bir şey demişlerdi ama. Hani hastalığı yüzünden 1-2 hafta olmayacak ama sonra dönecek gibisine. :A
Evet ama hastalığı öyle 2 haftada toparlanacak bir durum değildi. Aylarca dinlenmesi gerekir. Kendisine geçmiş olsun.
Ben bu yüzden böyle bir ayrılık bekliyordum.
Böylelikle 2 baş karakter ayrılmış olacak ve her dizi Bir Zamanlar Çukurova gibi değil ki bu ayrılıklar sonrası zirvelerde olsun :A
Çökme yakın

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İşin içinde sadece sağlık sorunlarının olduğunu düşünmüyorum. Tüm hikayenin üzerine yazıldığı isim diziden bu şekilde ayrılmaz. Bence gidişattan oyuncular da memnun değildi. Böyle ayrılıklar peş peşe geldi dolayısıyla...
Bir bakıma katılıyorum. Sağlık problemi bahanesi oldu.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Dizinin ismi sefirin kızı ama artık sefirin kızı olmayacak yani. Ferihasız adını feriha koydum gibi devam edip rezil olucaklarına keşke direkt final çekselermiş.
Ben de sağlık probleminin işin biraz bahanesi olduğunu düşünüyorum. Neyse Neslihan için iyi oldu, gerçekten çok iyi bir oyuncu ve daha iyi projeleri hak ediyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncunun veda mesajı:

EsB0QuyXYAA_PVz.jpg

Günün şoku resmen. :eek: Hastalığına küçük bir şey demişlerdi ama bu kadar büyük bir sonuca yol açması gerçekten ilginç. Kendisine üzüldüm ama dizinin çöküşü hızlanacağı için sevindiğimi de inkar edemem. :A

Bu arada bu da çökerse Menajerimi Ara Star'ın en çok izlenen dizisi olmaya devam edecek sonra gelsin 2. sezon. :Z @Özgür @mesmeso61 @hayret bi şey
Şaşırmadım bu duruma çünkü geçen hafta belli olan bir durumdu. Bir çok yerde haberide çıkmıştı. Artık resmileşti.
The Flash @Emre Ozansoy acayıp hızlısın :X
Dizinin ismi sefirin kızı ama artık sefirin kızı olmayacak yani. Ferihasız adını feriha koydum gibi devam edip rezil olucaklarına keşke direkt final çekselermiş.
Ben de sağlık probleminin işin biraz bahanesi olduğunu düşünüyorum. Neyse Neslihan için iyi oldu, gerçekten çok iyi bir oyuncu ve daha iyi projeleri hak ediyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Üzücü ama benim beklediğim bir şeydi. Çok uzun zamandır Neslihan sağlık sorunları yaşıyordu hatta geçenlerde setten sıcak su torbasıyla fotoğrafı gelmişti sete giden kişi de hasta haliyle zor oynuyor diyordu. Uzun süredir rahatsızdı ama işine devam etti hep.
Aynen ben de şaşırmadım. Herkes sağlık sorunları bahanesi oldu, küçük bir şey diyordu ama çok sıkıntı çekmeye başlamış son zamanlarda. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok şaşırdım, gerçekten sezonun şoklarından biri oldu. Sağlık her şeyden önemli. Sağlık dışında herhangi bir sebep olacağını sanmıyorum ayrılığı için. Çok geçmiş olsun, kısa sürede yeni işlerinde görmeyi isterim Atagül'ü. Her şeyden önce sağlık...

Bu arada dizide son günlerde ne kadar çok ayrılık oldu... Neslihan Atagül'ün yeri kimseyle de dolmaz ki bence. Zaten reytingleri de epey düşmüştü, bakalım ne olacak?

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Neslihan Atagül'e geçmiş olsun. Dizi için büyük kayıp. Yerini başka oyuncu ile doldurabileceklerini zannetmiyorum. Bakalım yapım ekibi nasıl bir adım atacak bu ayrılık sonrası?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Çok üzüldüm biz onu Nare olarak çok sevmiştik acil şifalar diliyorum umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur
------

Neslihan Atagül'e geçmiş olsun. Dizi için büyük kayıp. Yerini başka oyuncu ile doldurabileceklerini zannetmiyorum. Bakalım yapım ekibi nasıl bir adım atacak bu ayrılık sonrası?

Mecbur birinin gelmesi lazım Naresiz dizimi olur yoksa

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy