Ne Sıklıkla Sigara İcersiniz ¿¿

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
icmedim..icmiyorum...icmeyide dusunmuyorum :T:
Bi ara sigara içtim. Burda büyük konuşmuşum 2013 olduğu için. :A

Şu anda içki içtiğimde falan ayda bi kez falan içerim. Çünkü çok boş birşey bence. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hiç tatmadım neyseki. Lisede tuvaletlerde kokusundan dumanından çok çekiyorduk. Hatta içmediğim halde bir hoca tuvalete geldi. Benim kabinden geldiğini ve içtiğimi düşündü ama ortada bir kanıdı yoktu. İ yüzden üstüme çok gidemedi ama bana inanmadı gibiydi.

Hâlâ içiyor musun?
Arada sırada :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hiç içmem :A
------

Hiç tatmadım neyseki. Lisede tuvaletlerde kokusundan dumanından çok çekiyorduk. Hatta içmediğim halde bir hoca tuvalete geldi. Benim kabinden geldiğini ve içtiğimi düşündü ama ortada bir kanıdı yoktu. İ yüzden üstüme çok gidemedi ama bana inanmadı gibiydi.
Okul wcsi leş duman altı :A Ya bu sene kuzenimin 1'i sigara içiyodu dışarı çıktık gezek diye sonraaa kuzenim içicekti akrabaların göremeyeceği bir yere gittik öbür kuzen torpil attı öbürü de sigarayı yakmış torpilden ötürü kaçtık abisi sonra tesadüfen ordan geçti öbür akraba ile sordu bize siz mi içiyonuz dedi yok dedik ama kardeşinin sigarasını gördü :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Pahalı olmasa içerdim ama pahalı :A Arada arkadaşlarımdan otlanıyorum
Hayatında hiç sigara içmeyip, çalıştığı yerde sigara molası vermek için sigaraya başlayıp, sigaranın müptelası olan arkadaşım vardı. Üniversite hayatı da işte böyle değiştiriyor insanı, şaşırtıcı değil. :A

• İlginç
Reactions: cookies

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hiç içmedim. Kokusunada tahammül etmem. Çok şükür ailem ve etrafımda içenler yok. Umarım hiç olmaz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de hayatımda tek fırt bile çekmedim, dumanına maruz kalınca bile hastanelik olup oksijen makinesinden işleme maruz kalıyorum nefes tıkanıklığı oluşuyor :A Ama 7-8 sene belki daha uzun zamandır hastaneye yolum düşmedi sanırım astım krizi nedeniyle.

Fakat yine de sigara kafasını merak ediyorum, ölmeden önce bir dal içmek isterdim sırf ve sadece meraktan dolayı. Yani ölmeden hemen önce ya da yaşlandığım dönemler…

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Maalesef çevremde içen insanlar yüzünden dumanına maruz kalıyorum . Yani pasif içici sayılırım . :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Cumartesiden beri pasif içiciyim ama yarından itibaren sanırım uzun bir süre içmeyeceğim. :A

• Güldürdün

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
  • İlginç

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de hayatımda tek fırt bile çekmedim, dumanına maruz kalınca bile hastanelik olup oksijen makinesinden işleme maruz kalıyorum nefes tıkanıklığı oluşuyor :A Ama 7-8 sene belki daha uzun zamandır hastaneye yolum düşmedi sanırım astım krizi nedeniyle.

Fakat yine de sigara kafasını merak ediyorum, ölmeden önce bir dal içmek isterdim sırf ve sadece meraktan dolayı. Yani ölmeden hemen önce ya da yaşlandığım dönemler…
Okulda al bir dal iç birinden yahu millet günde 20 tane içiyor sen 1 tane içsen ne olacak direkt astım krizi olmaz :A
Ama tabii milletin içinde içme... İlk başta çekip dışarı nefes verirken öksürme oranı ve milletin gülme oranı %85 çünkü..

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Okulda al bir dal iç birinden yahu millet günde 20 tane içiyor sen 1 tane içsen ne olacak direkt astım krizi olmaz :A
Ama tabii milletin içinde içme... İlk başta çekip dışarı nefes verirken öksürme oranı ve milletin gülme oranı %85 çünkü..
Ne güzel tavsiyeler veriyorsun 😂 :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx