Mutluluk Zamanı'na Sürpriz Konuk Oyuncu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Mutluluk Zamanı'na Sürpriz Konuk Oyuncu!

DNSh_sbXkAAnOpC-1024x988.jpg

Önümüzdeki haftalarda gösterime girecek olan Mutluluk Zamanı'na sürpriz konuk!

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Levent Öktem ve Dila Bayrak'ın paylaştığı; yönetmenliğini Şenol Sönmez'in, senaristliğini ise Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in üstlendiği romantik-komedi filminin setine ziyaret amacıyla giden güzel oyuncu Sedef Avcı yönetmenin teklifini kırmayarak ufak bir rolde yer aldı.

Mutluluk Zamanı, 10 Kasım'da sinemalarda!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Set ziyaretine gittiği gün "bence ufak da olsa kesin bir katkısı olur filme. Şenol Sönmez'le çok yakınlar çünkü" diye içimden geçirmiştim :A Gerçek oldu :F Sedef için bu filme girmek şart oldu. :(

Bu arada Barış Arduç'u fazla sevmem, bilen bilir ama fanları da yakıştırıyorlar Sedef'le umarım yeni projede partner olurlar :A Bu fotoğrafta uyum gördüm :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Set ziyaretine gittiği gün "bence ufak da olsa kesin bir katkısı olur filme. Şenol Sönmez'le çok yakınlar çünkü" diye içimden geçirmiştim :A Gerçek oldu :F Sedef için bu filme girmek şart oldu. :(

Bu arada Barış Arduç'u fazla sevmem, bilen bilir ama fanları da yakıştırıyorlar Sedef'le umarım yeni projede partner olurlar :A Bu fotoğrafta uyum gördüm :A
ay yine bir yerlere sokmuşun sedefi filmi de batırmasa bari :A