FF MusicSurvivor

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla'da kliplik bir şey olsa oda kliplerle konuşulurdu.:A Ayrica Sportify gibi sitelerde klip önemli değil ama zirvede Rihanna.:A

Sende Çikoya kurban ol kaknem.:A
Sıla, kliplerini sade çekiyor çünkü klibin hiçbir önemi yok Rihanna'nın her şarkısı bir dönemi aydınlatabilir ama sonra silinir gider ama sılam öyle mi Vur kadehi ustam Saki vs bir sürü şarap misali şarkısı var. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sıla, kliplerini sade çekiyor çünkü klibin hiçbir önemi yok Rihanna'nın her şarkısı bir dönemi aydınlatabilir ama sonra silinir gider ama sılam öyle mi Vur kadehi ustam Saki vs bir sürü şarap misali şarkısı var. :A

Ayy neyse konu buraya gelmemeliydi.:F Zaten durum ortada kısaca Şampiyon belli.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İnsan hem cinsini kötüler yoksa @destere 'den sonra sende Çiğdem'e yazıyorsun.:eek: Valla dünya buna hazır değil.:A

görüyormusun işte o kadar müthiş güzel bir kız beğenmişimki değil erkekler kızlar bile sulanıyor seçtiğim kıza :)) ben foku yemişim hangi birinden kurtarıcam @Çiğdem- i bu dert çekilmez gidip tipsiz birini bulsaydım kafam bari rahat olurdu :) şimdi hergün endişeyle foruma giriyorum acaba benim kızı kim dağa kaldırdı diye :)

ben kötüleyenlerden değilimm canımm @Çiğdem- cimi çok severim
yazıyormuyumm aaaa:eek: sapıkmıyım ben be tövbe yarabbim @destere beni keser
olurmu öyle şey:F:F
sevebilirsin sorun yok sevilmeyecek birisi değilki giresunda fındık bırakmamış o kadar fındık ben yesem bende 90-60-90 olurum :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
görüyormusun işte o kadar müthiş güzel bir kız beğenmişimki değil erkekler kızlar bile sulanıyor seçtiğim kıza :)) ben foku yemişim hangi birinden kurtarıcam @Çiğdem- i bu dert çekilmez gidip tipsiz birini bulsaydım kafam bari rahat olurdu :) şimdi hergün endişeyle foruma giriyorum acaba benim kızı kim dağa kaldırdı diye :)

:F:F:F:Faman benden korkma benden @Çiğdem- e zarar gelmez

sevebilirsin sorun yok sevilmeyecek birisi değilki giresunda fındık bırakmamış o kadar fındık ben yesem bende 90-60-90 olurum :)

:F:F:Faynen öylee

@Çiğdem- kızz gel şu @sokak sanati na bir laf ett bizi lezbiyen etti :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060