eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Yarı Final

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Oyladım şimdiden. :D İlk sıra tamam da 2.yi belirlemek hiç kolay olmadı. Epey zorlandıktan sonra bir karara geldim. Hayırlı olsun. :X

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060

Sahiden sevmemiş beni meğerse
Bilmeden geçmişim hayatından
Bir iz bırakmadan
Bir söz bırakmadan
Sahiden doğruymuş söylenenler de
Bir defa çıkmamış adım ağzından
Sahiden bi' hiçmişim nazarında
Öylesine geçmiş zaman

Bu gece tutmayın ateşi
Yanacak biraz daha
Biraz daha cehennem olsun hayat
Kurtulurum sabaha

Bu gece tutmayın beni
Denizlere akarım belki
Ağlarım haykıra haykıra
Gönderirim sulara
Bu gece tutmayın beni
Gözlerimde kanlar olsun
Hiç kimse silmesin gözyaşımı
Bana ders olsun
Bu gece acısın canım
Bi' daha acımasın
Bunu bana yaşatan
Her gece böyle kahrolsun
Bi' daha mümkün değil sevdan

Gölgesi geçmesin yanımdan
Sahiden doğruymuş söylenenler de
Bir defa çıkmamış adım ağzından
Sahiden bi' hiçmişim nazarında
Öylesine geçmiş zaman
Bu gece…

bıkmadan usanmadan seveceğim bu şarkıyı yaaa??

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Evet editlediğim son 3 şarkıyı bitirdiğime göre oylamayı başlatabilirim. Büyük finale sadece 1 adım uzaktayız. 14 hafta boyunca buraya emek veren 3 yarışmacıdan biriyle daha vedalaşacağız. Finaldeki son ikiliyi belirleyecek oylama başlamıştır. 3 yarışmacımıza da bol şans diliyorum. Oylarınızı göndermeyi unutmayın. :Z

1. Şebnem Ferah - Sigara
2. Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki
3. Buray - Sahiden

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Stratejik hata oldu bence. Geçen haftalarda daha iddialı şarkılar vardı. Kişisel zevk çok önemli tabi ama genele nasıl hitap edilebilir ona bakılması da çok önemli :) Sağlık olsun :)
İsyankar için diyorsan İsyankar benim şahsen en az sevdiğim Mustafa Sandal hitlerindendir ama genele daha çok hitap ettiği için en kritik haftaya saklamıştım. Rakipler de çok çok iddialı gelince plan tutmadı. :)
İkili eleme için bu şarkı daha iddialı olurmuş, keşke çeyrek finalde bunu kullansaydın. ?
Geçen seneki gibi strateji hatası yaptın yine. :(
@batuhankaralar @mrt-06 yarışmasında İsyankarla başarısız sonuc almıştı forumun tutumu değişmemişd emek 3 yıl falan geçmesine rağmen :F O hafta bende Yıldız tilbe şarkısı seçip zirveye oynamıştık :A @xemrexxx @Yiğitt

bazinga Arabayı çeyreğe saklıcaktı bence Arabayı normal bir haftada kullanarak zaten @MasacRE @Maskeli Fedai @ozmoturk @serhatt gibi antilere pes bayrağını atıp sevindirmişti o hafta bitmişti zaten :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkese merhabalar. Bu hafta Yıldız Tilbe'nin en büyük hitlerinden biri olan 'Aşk Laftan Anlamaz Ki' şarkısıyla sizlerleyiz. 2002 yılında çıkan 'Haberi Olsun' albümünün en büyük hiti oldu, şarkıyı geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Demet Akalın da seslendirmişti. @ozgur2113 ve @dreamy arkadaşlarıma da başarılar diliyor, adil bir oylama olmasını diliyorum. :bhr:

''Olsun mu olmasın dert sana uğramasın
Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamaz ki''

Bu hafta da 2001 çıkışlı ‘Perdeler’ albümünden devam ediyoruz. Usta sanatçı Müslüm Gürses tarafından da coverlanıp büyük sükse yapan parça halen Ferah’ın en iyileri arasında gösteriliyor.

İzmarit rengi saçlarıyla izlediğimiz Şebnem Ferah yine kendi yazıp kendi seslendiriyor... Karşınızda SİGARA:

Başarılar dilerim. :Z
Öncelikle hepinize başarılar çok önemli isimleri eleyerek geldiniz şarkılarınızda bence büyük bir çekişme vaad ediyor yani kafa kafaya bir eleme bekliyor alamancı @kerem seni :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet editlediğim son 3 şarkıyı bitirdiğime göre oylamayı başlatabilirim. Büyük finale sadece 1 adım uzaktayız. 14 hafta boyunca buraya emek veren 3 yarışmacıdan biriyle daha vedalaşacağız. Finaldeki son ikiliyi belirleyecek oylama başlamıştır. 3 yarışmacımıza da bol şans diliyorum. Oylarınızı göndermeyi unutmayın. :Z

1. Şebnem Ferah - Sigara
2. Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki
3. Buray - Sahiden

Emeklerine sağlık MS e yarışmacı dısında bu sezonda damga vurmayı başardın tıpkı şefimiz gibi şampiyonluk ve sunuculuk :Z:Z:Z