eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 9. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye bu kadar sıkıcı bu sezon, hiç geyik dönmüyor.. @kerem @Çiğdem @Yiğitt @denizz19 @xemrexxx @ozgur2113 konuşun az :A
Bu sezonun sonucları öncekı sunduklarıma oranla fırtına gibi başladı öyle devam ediyor @kerem sunumunda da aynı şekilde ama ben şarkı gönderme haftalarında olmadım için orası düşük kalabiliyor çünkü üyelerin çoğu benle çene çalarak yazıyorlar tek ms de değil forumun genelinde öyle :F :F :F @ozgur2113 @kerem @dreamy @serhatt

Bir diğer ve en önemli çene başlarından @xemrexxx de Nerosunu kaybetmiş Koriş gibi kayboluyor :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geldik yine @kerem sayesinde bulusuyoruz :A :A :A

D smart net zamanında bana da böyle bir çile çektirdi, gelmek ve düzeltmek bilmediler en sonunda da süresinin dolmasıyla zar zor iptal ettirip TTnet’e geçtik. TTnet de beter ancak D Smart’a göre yüzde bin daha iyi ve daha hızlı sisteme sahipler. Sizinki sanmıyorum yılbaşından önce çözülmez, hatta Şubat martı bile bulabilir bürokrasiye takılırsanız.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
D smart net zamanında bana da böyle bir çile çektirdi, gelmek ve düzeltmek bilmediler en sonunda da süresinin dolmasıyla zar zor iptal ettirip TTnet’e geçtik. TTnet de beter ancak D Smart’a göre yüzde bin daha iyi ve daha hızlı sisteme sahipler. Sizinki sanmıyorum yılbaşından önce çözülmez, hatta Şubat martı bile bulabilir bürokrasiye takılırsanız.
Net şirketi değiller zaten kutu alacaz diye :F Birde bizimde mayısta sözleşme bitiyormuş oyüzdenmi sallamıyorlar anlamadım :F Ttnet geçmek en iyisi evet :A :A :A @kerem @xemrexxx @mrt-06 @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Net şirketi değiller zaten kutu alacaz diye :F Birde bizimde mayısta sözleşme bitiyormuş oyüzdenmi sallamıyorlar anlamadım :F Ttnet geçmek en iyisi evet :A :A :A @kerem @xemrexxx @mrt-06 @Yiğitt

TTnet altyapısını kullanıyor haliyle bir evi kiralayıp size kiraya veriyorlar gibi, doğrudan ev sahibinden kiralamak çözüm ve teknik bakımdan daha sağlıklı oluyor. :A

İnterneti iptal ettirip TV aboneliğini devam ettirmiştik zaten ayda 20 küsür TL ye geliyor bildiğim kadarıyla.

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Bu sezonun sonucları öncekı sunduklarıma oranla fırtına gibi başladı öyle devam ediyor @kerem sunumunda da aynı şekilde ama ben şarkı gönderme haftalarında olmadım için orası düşük kalabiliyor çünkü üyelerin çoğu benle çene çalarak yazıyorlar tek ms de değil forumun genelinde öyle :F :F :F @ozgur2113 @kerem @dreamy @serhatt

Bir diğer ve en önemli çene başlarından @xemrexxx de Nerosunu kaybetmiş Koriş gibi kayboluyor :A :A :A
@xemrexxx sen yokken hiç yok ortalıkta resmen :A

• Güldürdün