eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 9. Hafta

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Jantlı - ABY - Gün Ağardı - İltimas - Özledim ve GDO var onlar sırayla bu haftadan sonra geliyor işte :D Soyadımsın seversin bence :A
Elmanın Yarısı, Janti, Adını Bilen Yazsın, Gün Ağardı, Öldür Beni Sevgilim, İltimas, Özledim, Geri Dönüş Olsa, Hayat Öpücüğü, Hayat Sana Güzel, Üzüleceksin

Bunlar yok mu evladım listende :A Yarıştıkların olabilir tabi arada.
Bak adam ilk sıraya yazmış Elmanın Yarısı'nı. Demiştim sana. :A Adını Bilen Yazsın da kullanılacak şarkılardan. Bence Janti'den daha iyi. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bu hafta ki 1 puanım çok net belli :p

Onun dışındaki şarkılar da güzel :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Evet, şarkılar ve recaplar tamamlandığına göre 9. haftanın oylaması başlamıştır. Sonuçlar Cuma 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Herkese bol şans. :D

Perşembe günü bir etkinliğim olduğu için burada olamayacağım, o yüzden sonuçları Cuma'ya yetiştirebilirim. 3 günde oy kullanmayan kalmasın ona göre. :A
  1. Şebnem Ferah - Mayın Tarlası
  2. Kıraç - Gülpembe
  3. Buray - Aşk Bitsin
  4. Yıldız Tilbe - Emi
  5. Mustafa Sandal - Kadere Bak
  6. Oğuzhan Koç - Çat Kapı
  7. Murat Boz - Soyadımsın
  8. Barış Manço - Arkadaşım Eşşek
  9. Dua Lipa - IDGAF (00.41 - 2.24)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Evet, şarkılar ve recaplar tamamlandığına göre 9. haftanın oylaması başlamıştır. Sonuçlar Cuma 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Herkese bol şans. :D

Perşembe günü bir etkinliğim olduğu için burada olamayacağım, o yüzden sonuçları Cuma'ya yetiştirebilirim. 3 günde oy kullanmayan kalmasın ona göre. :A
  1. Şebnem Ferah - Mayın Tarlası
  2. Kıraç - Gülpembe
  3. Buray - Aşk Bitsin
  4. Yıldız Tilbe - Emi
  5. Mustafa Sandal - Kadere Bak
  6. Oğuzhan Koç - Çat Kapı
  7. Murat Boz - Soyadımsın
  8. Barış Manço - Arkadaşım Eşşek
  9. Dua Lipa - IDGAF (00.41 - 2.24)

• Harika
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@denizz19 doğru karar vermişsin, 'Olmuyor' şarkısı da benim için tam puanlık bir şarkıydı ama 'Soyadımsın' efsanedir, Murat Boz'un en iyi ilk üçünde olabilir. Erken değildir umarım, final puanı alacağı net ama. :X

@mrt-06 'Gülpembe' adımı efsane olmuş, çok iyi düşünmüşsün. Barış Manço ufaktan şok sanki. :A @Tolstoyevski

@ozgur2113 erken kullanmamış mısın bu şarkıyı, Buray'ın efsanelerinden biri. Şarkı listeni çok merak ediyorum doğrusu. (b)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@denizz19 doğru karar vermişsin, 'Olmuyor' şarkısı da benim için tam puanlık bir şarkıydı ama 'Soyadımsın' efsanedir, Murat Boz'un en iyi ilk üçünde olabilir. Erken değildir umarım, final puanı alacağı net ama. :X

@mrt-06 'Gülpembe' adımı efsane olmuş, çok iyi düşünmüşsün. Barış Manço ufaktan şok sanki. :A @Tolstoyevski

@ozgur2113 erken kullanmamış mısın bu şarkıyı, Buray'ın efsanelerinden biri. Şarkı listeni çok merak ediyorum doğrusu. (b)

Hayırlısı olsun bakalım :A Bu hafta bizim şarkı da efsanelerden biri, senin en sevdiğim eski parçalardan sonuçta umarım hak ettiği değeri görür :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu haftayı da kurtarsan bile haftaya şansın çok zor, doldurdun gibi buradaki vadeni. :A

Selda Bağcan döneminde ilk haftalarda ve ortalarda da bu tür söylemler vardı hatta bizzat şahsın tarafından yanlış hatırlamıyorsam :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Selda Bağcan döneminde ilk haftalarda ve ortalarda da bu tür söylemler vardı hatta bizzat şahsın tarafından yanlış hatırlamıyorsam :A
Ay ben Selda Bağcan'ı hep destekledim o dönem, ben niye söyleyeyim? Bu yıl şampiyon belli zaten, Yıldız Tilbe olacak. İkinciyi arıyoruz şu an. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ay ben Selda Bağcan'ı hep destekledim o dönem, ben niye söyleyeyim? Bu yıl şampiyon belli zaten, Yıldız Tilbe olacak. İkinciyi arıyoruz şu an. :bhr: :A

@Bully ile karıştırdım sanırım, gider ayak kazık attığı için puanlamada aklımda pek iyi bir hatırası kalmadı :A

Yıldız Tilbe bence de açık favori ve kesin kazanacak, kaybetmesi büyük sürpriz olur. Şebnem Ferah ile finali mümkün gözüküyor doğruya doğru. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Bu haftayı da kurtarsan bile haftaya şansın çok zor, doldurdun gibi buradaki vadeni. :A
Sen de hiçbir şey beğenmiyorsun :A
Barış Manço'nun şarkısı Bremen'de çekilmiş. Her gün yanından geçtiğim meydanı klipte görünce çok şaşırdım. O yüzden bu haftaki torpillim. :A @Çiğdem @MayısKralı @ozmoturk @dreamy @Maskeli Fedai @mrt-06 @DarkLegenD @batuhankaralar @Ahmed @serhatt @xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Bully ile karıştırdım sanırım, gider ayak kazık attığı için puanlamada aklımda pek iyi bir hatırası kalmadı :A

Yıldız Tilbe bence de açık favori ve kesin kazanacak, kaybetmesi büyük sürpriz olur. Şebnem Ferah ile finali mümkün gözüküyor doğruya doğru. :A
Ay hadi inşallah, ağzından bal damlıyor yerler seni. :bhr: :Z

Barış Manço'nun şarkısı Bremen'de çekilmiş. Her gün yanından geçtiğim meydanı klipte görünce çok şaşırdım. O yüzden bu haftaki torpillim. :A @Çiğdem @MayısKralı @ozmoturk @dreamy @Maskeli Fedai @mrt-06 @DarkLegenD @batuhankaralar @Ahmed @serhatt @xemrexxx
Koskoca Türkiye varken? Bu hafta kime düşük vereceğimiz belli gibi. :A @mrt-06