eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 7. Hafta

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Geçen hafta Radioactive gibi efsane bir şarkı elenmekten zor kurtuldu o nedenle beklentini düşük tut bence. :A Benden iyi alacaksın tabii orası kesin. :D

Geçen hafta yerli ve yabancıların tamamı iyiydi, One Kiss'te elenmekten zor kurtuldu. Bu hafta mütevazi olamayacağım ama en iddialı New Rules gözüküyor. :Z

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
PC'den yazdigim ve klavye sabit oldugu icin Türkce harfleri kullanamayacagim. :D

@MayısKralı ve @mesmeso61'in sarkilari bu hafta telife takildi.

Henüz sadece @mrt-06 ve @dreamy sarkilarini aciklamadilar.

Mustafa Sandal'dan sonra evet en iddialı sen gibisin. :Z
Henüz vakit var, sarkini degistirebilirsin bence. :A

Ha, mobilden bildirimlere tiklayinca bildirimler yerine reklamlar aciliyor ve begenmek disinda güldürdün, harika gibi diger durumlara tiklanmiyor artik. O yüzden Notebook'umdan yaziyorum.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Evet oylama başlamıştır. Oyları bu hafta da özelden bana atacaksınız. Sonuçlar Salı 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Herkese bol şans. :D
  1. Barış Manço - Gesi Bağları
  2. Mustafa Sandal - Gel Bana
  3. Yıldız Tilbe - Sana Kalbim Geçti
  4. Imagine Dragons - Born to be Yours
  5. Murat Boz - İki Medeni İnsan
  6. Şebnem Ferah - Can Kırıkları
  7. Mabel Matiz - Sultan Süleyman
  8. Kıraç - Razıysan Gel
  9. Buray - Kimsenin Suçu Yok
  10. Dua Lipa - New Rules (01:27 - 03:02)
  11. Oğuzhan Koç - Yaradana Yalvartma (01:35 - 3:00)
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok güzel şarkıydı ve gereken etkiyi bencede gösterdi :bhr:

8 şarkı kaldı Araba , İsyankar, Aşka Yürek Gerek, Aya Benzer, Pazara Kadar , Tesir Altında, Ego, Ben Olsaydım,Kadere Bak, Reset, Herşey Aşktan 3 tanesi dışarda kalacak elin çok güçlü ve hangileri dışarda kalacak çok zor bir kararda seni bekliyor olucak :A @Bully
Listesi çok güzel tabii ki ama iddialı bir slowunun olmaması eksiklik :A Final turlarına en az bir tane sağlam slow gerekiyor :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet oylama başlamıştır. Oyları bu hafta da özelden bana atacaksınız. Sonuçlar Salı 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Herkese bol şans. :D
  8. Kıraç - Razıysan Gel
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem
Emeklerine sağlık. :D

@xBUGRAx dışındaki etiketler olmamış ne hikmetse. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
  8. Kıraç - Razıysan Gel
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem