eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta - Oylama Başladı!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık.

Çok güzel şarkılar var, sıralamak zor olacak. Düşük oyladıklarımıza üzüleceğimiz döneme girmişiz bu hafta itibariyle.

Kimin eleneceğini de kestirmek güç @Çiğdem

Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Teşekkürler.

Gerçekten çok güçlü şarkılar var, bazılarının ilerde mumla arayacağı şarkılar mesela.

Eleneni çok merak ediyorum, gelen oylar çok değişik.

Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkürler.

Gerçekten çok güçlü şarkılar var, bazılarının ilerde mumla arayacağı şarkılar mesela.

Eleneni çok merak ediyorum, gelen oylar çok değişik.
İyi strateji yapan ipi göğüsleyecek Sabırlı davranmak gerekiyor ama maalesef erkenden gaza gelenler oluyor, en ufak hatayı affetmiyor ms

Bu hafta zayıf diyebileceğimiz bir isim yok, yabancılar yine yırtarsa elenen yerliye yazık olacak benim açımdan

Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
İlk cümlen bana Rengarenk şarkısını hatırlattı. Nalet olsun.

İnş. yabancılar yırtar da bu üçlüye uzun bir süre daha nazar değmez. Günahlar.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk cümlen bana Rengarenk şarkısını hatırlattı. Nalet olsun.

İnş. yabancılar yırtar da bu üçlüye uzun bir süre daha nazar değmez. Günahlar.
Sen orda iyi yırttın şansın yaver gitti destere'nin forumda olmadığını düşün, elendiydin Şans da olacak elbet ama işi o raddelere getirmeyeceksin Sen ilk sezonundaydın tabii, gayet iyi iş çıkardın ve şampiyon oldun.

İnşallah elenecek biri artık Yerlilere güveniyorum bu hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Destere olmasaydı yolcuydum zaten. 2 puanla yırtmıştım sanırım. Dediğin gibi bunlar biraz da şans işi. Forumun zevkini baz almak gerekiyor listeyi oluştururken.

Yerlilerden de 2-3 zayıf kişi var bence, özellikle mi seçiyorlar böyle kötü şarkıları anlamıyorum.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mesela yengen Nil şanslı değildi ama sen şanslıydın Sanatçını iyi analiz edeceksin, şarkıların levelları vardır, duygudan çok mantıkla hareket etmek gerekiyor liste hazırlarken

Valla ben hiçbir yerliyi zayıf bulmadım Ama tehlikede olabileceğini düşündüğüm biri var, özelden söylerim belki sana

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yengem Nil'in şansı kapanmış, bir türlü yaver gitmiyor zaten. Gülben'in geöen sezon hadi de, bu sezon o şarkıyla Nil'in elenmesine hala anlam veremiyorum.

Elenen tahminini de yap, bakalım tutturabilecek misin. Geçen hafta 1 verdiğin elenmişti mesela.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Onunki şanssızlık + yanlış strateji. Gülben'de de Nil'de de yüksek leveldan düşüğe geçtiği oldu, halbuki her zaman düşükten yükseğe gitmelisin Mesela Kandıramazsın Beni ve Organize İşlerle 1.oluyor, sonra eleniyor. Demek ki 1.olduğun şarkıları daha geç kullanman gerekiyormuş

Gün içinde oyumu kullandıktan sonra yapayım o halde bir tahmin Tuğba'nın eleneceği çok barizdi, keza Hadise, Duman, Ajda onlar da zayıftı ama bu hafta öyle bir durum göremiyorum Bu inşallah yabancılardan birinin gideceğine işarettir

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Öyle öyle öğreniyor insan işte, bakarsın gelecek sezon @xBUGRAx şampiyon olmuş.

Yerlilerden de görenler var diyelim, bilmiyorum 15 tane oy geldi hala hiçbirine bakmadım ama kimin gideceğini az çok tahmin edebiliyorum. İpucu da vermiyim kimse etkilenmesin.