eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta - Oylama Başladı!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
Figüran olacak herhalde. Başka gezegende yol falan sorarlar. :A
Kaç yıldır Meryemi bir diziye sokmaya çalışıyorsun gına gelmesi normal :A
EDteqtzXkAAtdRY.jpg

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60 and kerem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet oylama başlamıştır. Oyları bu hafta da özelden bana atacaksınız. Sonuçlar Perşembe 21.00'da açıklanacaktır. O zamana kadar oy kullanmayı unutmayın. Bu hafta ilk kez hiçbir videonun telife takılmaması beni mutlu etti. Herkese bol şans. :Z

1. Kıraç - Endamın Yeter
2. Oğuzhan koç - Ayy (Ben Hala Rüyada)
3. Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana
4. Mabel Matiz - Yaşım Çocuk
5. Imagine Dragons - Radioactive
6. Buray - Deli Divane
7. Dua Lipa - One Kiss
8. Barış Manço - Alla Beni
9. Katy Perry - California Gurls
10. Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin
11. Mustafa Sandal - İndir

12. Murat Boz - Kalamam Arkadaş

Emeklerine sağlık. :D

Çok güzel şarkılar var, sıralamak zor olacak. Düşük oyladıklarımıza üzüleceğimiz döneme girmişiz bu hafta itibariyle. :A

Kimin eleneceğini de kestirmek güç :D @Çiğdem

• Harika
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık. :D

Çok güzel şarkılar var, sıralamak zor olacak. Düşük oyladıklarımıza üzüleceğimiz döneme girmişiz bu hafta itibariyle. :A

Kimin eleneceğini de kestirmek güç :D @Çiğdem
Teşekkürler. :D

Gerçekten çok güçlü şarkılar var, bazılarının ilerde mumla arayacağı şarkılar mesela. :A

Eleneni çok merak ediyorum, gelen oylar çok değişik. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkürler. :D

Gerçekten çok güçlü şarkılar var, bazılarının ilerde mumla arayacağı şarkılar mesela. :A

Eleneni çok merak ediyorum, gelen oylar çok değişik. :A
İyi strateji yapan ipi göğüsleyecek :A Sabırlı davranmak gerekiyor ama maalesef erkenden gaza gelenler oluyor, en ufak hatayı affetmiyor ms :A

Bu hafta zayıf diyebileceğimiz bir isim yok, yabancılar yine yırtarsa elenen yerliye yazık olacak benim açımdan :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
İyi strateji yapan ipi göğüsleyecek :A Sabırlı davranmak gerekiyor ama maalesef erkenden gaza gelenler oluyor, en ufak hatayı affetmiyor ms :A

Bu hafta zayıf diyebileceğimiz bir isim yok, yabancılar yine yırtarsa elenen yerliye yazık olacak benim açımdan :A
İlk cümlen bana Rengarenk şarkısını hatırlattı. Nalet olsun. :A

İnş. yabancılar yırtar da bu üçlüye uzun bir süre daha nazar değmez. Günahlar. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk cümlen bana Rengarenk şarkısını hatırlattı. Nalet olsun. :A

İnş. yabancılar yırtar da bu üçlüye uzun bir süre daha nazar değmez. Günahlar. :A
Sen orda iyi yırttın şansın yaver gitti :A destere'nin forumda olmadığını düşün, elendiydin :A Şans da olacak elbet ama işi o raddelere getirmeyeceksin :A Sen ilk sezonundaydın tabii, gayet iyi iş çıkardın ve şampiyon oldun. :D

İnşallah elenecek biri artık :A Yerlilere güveniyorum bu hafta :A

• Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Sen orda iyi yırttın şansın yaver gitti :A destere'nin forumda olmadığını düşün, elendiydin :A Şans da olacak elbet ama işi o raddelere getirmeyeceksin :A Sen ilk sezonundaydın tabii, gayet iyi iş çıkardın ve şampiyon oldun. :D

İnşallah elenecek biri artık :A Yerlilere güveniyorum bu hafta :A
Destere olmasaydı yolcuydum zaten. 2 puanla yırtmıştım sanırım. :A Dediğin gibi bunlar biraz da şans işi. Forumun zevkini baz almak gerekiyor listeyi oluştururken. :A

Yerlilerden de 2-3 zayıf kişi var bence, özellikle mi seçiyorlar böyle kötü şarkıları anlamıyorum. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Destere olmasaydı yolcuydum zaten. 2 puanla yırtmıştım sanırım. :A Dediğin gibi bunlar biraz da şans işi. Forumun zevkini baz almak gerekiyor listeyi oluştururken. :A

Yerlilerden de 2-3 zayıf kişi var bence, özellikle mi seçiyorlar böyle kötü şarkıları anlamıyorum. :A
Mesela yengen Nil şanslı değildi ama sen şanslıydın :A Sanatçını iyi analiz edeceksin, şarkıların levelları vardır, duygudan çok mantıkla hareket etmek gerekiyor liste hazırlarken :D

Valla ben hiçbir yerliyi zayıf bulmadım :D Ama tehlikede olabileceğini düşündüğüm biri var, özelden söylerim belki sana :A

• Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Mesela yengen Nil şanslı değildi ama sen şanslıydın :A Sanatçını iyi analiz edeceksin, şarkıların levelları vardır, duygudan çok mantıkla hareket etmek gerekiyor liste hazırlarken :D

Valla ben hiçbir yerliyi zayıf bulmadım :D Ama tehlikede olabileceğini düşündüğüm biri var, özelden söylerim belki sana :A
Yengem Nil'in şansı kapanmış, bir türlü yaver gitmiyor zaten. :A Gülben'in geöen sezon hadi de, bu sezon o şarkıyla Nil'in elenmesine hala anlam veremiyorum. :A

Elenen tahminini de yap, bakalım tutturabilecek misin. :( Geçen hafta 1 verdiğin elenmişti mesela. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yengem Nil'in şansı kapanmış, bir türlü yaver gitmiyor zaten. :A Gülben'in geöen sezon hadi de, bu sezon o şarkıyla Nil'in elenmesine hala anlam veremiyorum. :A

Elenen tahminini de yap, bakalım tutturabilecek misin. :( Geçen hafta 1 verdiğin elenmişti mesela. :A
Onunki şanssızlık + yanlış strateji. :A Gülben'de de Nil'de de yüksek leveldan düşüğe geçtiği oldu, halbuki her zaman düşükten yükseğe gitmelisin :A Mesela Kandıramazsın Beni ve Organize İşlerle 1.oluyor, sonra eleniyor. :D Demek ki 1.olduğun şarkıları daha geç kullanman gerekiyormuş :A

Gün içinde oyumu kullandıktan sonra yapayım o halde bir tahmin :A Tuğba'nın eleneceği çok barizdi, keza Hadise, Duman, Ajda onlar da zayıftı ama bu hafta öyle bir durum göremiyorum :A Bu inşallah yabancılardan birinin gideceğine işarettir :A

• Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Onunki şanssızlık + yanlış strateji. :A Gülben'de de Nil'de de yüksek leveldan düşüğe geçtiği oldu, halbuki her zaman düşükten yükseğe gitmelisin :A Mesela Kandıramazsın Beni ve Organize İşlerle 1.oluyor, sonra eleniyor. :D Demek ki 1.olduğun şarkıları daha geç kullanman gerekiyormuş :A

Gün içinde oyumu kullandıktan sonra yapayım o halde bir tahmin :A Tuğba'nın eleneceği çok barizdi, keza Hadise, Duman, Ajda onlar da zayıftı ama bu hafta öyle bir durum göremiyorum :A Bu inşallah yabancılardan birinin gideceğine işarettir :A
Öyle öyle öğreniyor insan işte, bakarsın gelecek sezon @xBUGRAx şampiyon olmuş. :A

Yerlilerden de görenler var diyelim, bilmiyorum 15 tane oy geldi hala hiçbirine bakmadım ama kimin gideceğini az çok tahmin edebiliyorum. İpucu da vermiyim kimse etkilenmesin. :A

• Güldürdün