eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta - Oylama Başladı!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım. Bence iyi bir haftaydı. Bir şarkı hariç bütün şarkıları beğendim herkes güzel şarkılar ile gelmiş. Öyle üff çok kötü bu dediğim olmadı.:F

Başarılar.

• Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yarın inş aksaklık olmazsa haftayı başlatıcam tabi sen haber bekle yinede :A

Doktoru boş ver alamancının yanında olun :A :A :A
Çiğdem gerçekten çok zor iş biliyorsun, Allahtan okulum 2 hafta tatile girdi yoksa sırtlanamazdım bu yarışmayı. Harun da çalışınca seve seve aldım aksaklık olmasın diye. :A

Evet, konuyu çoşturun ben zaten telefondan girdiğim için oyları açıklayabiliyorum. :A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem gerçekten çok zor iş biliyorsun, Allahtan okulum 2 hafta tatile girdi yoksa sırtlanamazdım bu yarışmayı. Harun da çalışınca seve seve aldım aksaklık olmasın diye. :A

Evet, konuyu çoşturun ben zaten telefondan girdiğim için oyları açıklayabiliyorum. :A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60
Çok tşşk cnm emeklerini biliyoruz benden iyide kimse anlamayaz zaten hakkın ödenmez :bhr::bhr::bhr: @Harunnn60

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060

Ben olmasam da konuyu coşturacak adam çok :A @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and kerem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Kaydetmiş saatin dolmasını bekliyordur :A :A :A @xemrexxx oyunu sayma :F :F :F @serhatt @Harunnn60
sizi de bunlar gibi yollucam:A
HFGHFGHFGHFG.png

• İlginç