eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 10. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Son gönderme zamanı yazmıyor, 17’ye kadar mı yoksa gün sonuna kadar mıydı? @kerem
Her zaman 17.00'a kadar vaktiniz var normalde. Geçen hafta oyları bir gün geç açıkladığım için ve 3 yarışmacı çok kararsız kaldığı için 20.00'a almıştım. O yüzden şarkınızı şimdiden seçmeye bakın. @dreamy @MayısKralı

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
hayret beğendim :A müziği çok güzelmiş, özellikle 1.40'dan sonraki müzik. Nakarat hafiften tanıdık geldi. Murat Boz pek hakim olduğum bir isim değil. söylemiştim :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Sene 2013. Mustafa Sandal, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu güçlerini birleştirerek Türk pop müziğinin en üst seviye işlerinden birine imza attılar. Harika klibiyle birlikte dinlemenizi önerdiğim "Tesir Altında" için hem Mustafa Sandal hem de Gülşen sevenlerden tam puan bekliyoruz. :Z

1.53 - 3.24

Şarkıyı şimdi dinleyince hatırlayabildim. Mustafa Sandal' ı fazla dinlememe rağmen Gülşen'in şarkıya eli değdiği o kadar belli ki. Gerçekten çok kaliteli bir çalışma. Umarım bundan sonra hep eski şarkılarla ilerlersin. :D

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şarkıyı şimdi dinleyince hatırlayabildim. Mustafa Sandal' ı fazla dinlememe rağmen Gülşen'in şarkıya eli değdiği o kadar belli ki. Gerçekten çok kaliteli bir çalışma. Umarım bundan sonra hep eski şarkılarla ilerlersin. :D
Kalan şarkıların en yenisi buydu. :Z

• Beğendim
Reactions: kerem

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bu hafta şarkımı iyice düşündüm ve geçen hafta az farkla kaçırdığımız final puanını bu hafta almak için Dua Lipa efsanelerinden biriyle geliyoruz. :Z

@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab@Billy Kane @dreamy @turkuazz @MasacRE@xemrexxx @vadikızı @mesmeso61 @Maskeli Fedai@YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati@batuhankaralar @MayısKralı @DarkLegenD @cookies@xBUGRAx @ozgur2113 @Bully @-potterhead-@HachiKo @soo @alperuz @offensive @Tolstoyevski@GunesinOglu @S.G.A.T. @Çiğdem @Ahmed @hayret bi şey