eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Puan durumunun sonunda Ahmet Kaya ve Livaneli'yi görünce kahroldum. Bu sezon bu foruma inat ettim kalite getirecem. :A Her hafta da demekten yoruldum Allah rızası için dinleyerek oy verin kardeşlerim. Bu hafta bana göre en zayıf şarkı Gülşen 2. olurken "yabancı" seviciliğin olduğu bir yarışmada geçen senenin en sevilen şarkılarından birisinin elenmesine aşırı şaşırdım. Ama andolsun bu kalitesiz isimleri eleyeceğiz. :A
Sonuna kadar haklısın dediklerinde. Zaten forumda ki hiç bir aktivite tamamen objektif değil. Her zaman bir hatır gönül işleri oluyor.:(
Emek gerektiriyor burası biraz. Buna baskı yada iyi iletişim ve ne diyorsanız deyin.
Ama mesela ben bu şarkıyı kullanırken telif yemiştim. Ama işin peşini bırakmamıştım. @tolgab 'dan rica edip recap yükletmiştim Dailymation'a. Sen recap belirleyip geçmişsin. Evet kişiye göre oy veriliyor ama belli bir emeğinde etkisi var. Az önce bahsettiğim senin bu hafta elenmende en büyük etken. En güzel yeri recap yapmış olsaydın şuan elenmezdin bence.:X
Bu programı çok severim ama daha önce Göksel de yaşadığımı şimdi Sia ile yaşadım. O yüzden artık jüri ve ya yarışmacı olarak yer almayacağım bu sezon ve ireliki sezonlarda. Eline sağlık tüm emeklerin için. @Çiğdem-

Önemli not: Ama bazı üyeler gerçekten büyük haksızlık yapıyor. @sokak sanati gibi baskı yaparak, etiketlerle, alıntılarla falan konuşarak şarkıcımı yönetmiyorsam da, bu şarkıcının kötü olduğu anlamına gelmiyor. Şu an bu hafta Umutta olsa kesin ilk 5te yer almışdı. Ben @sokak sanati nı severim, hep de destekledim. Lafım ona değil. Bilir beni.

Lafım bizim forumun şu baskı ve popülerite adına verdiği oylar. Yoksa bu şarkı ile elenmem başka türlü imkansız. Eğer yok yabancı sevilmiyor deniliyorsa @sokak sanati misalinde 1.likler var kaç tane.
Tamam eğlencesine bişey yapıyoruz ama haksızlık insana koyuyor ne olursa olsun.
Sakin ve sessizsen, reeldeki gibi forumda da ilk göz ardı edilen olucaksın kural bu.
Bu sezonda da o belli birkaç kişiden 2si finalda olacaktır. Kendiniz çizin kendiniz oynayın.

Sizlere iyi eğlenceler ve başarılar.

@Yiğitt @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @dreamy @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @kerem @bazinga @xBUGRAx @Arslan Bey @ozgur2113
1 Yıl yaklaşık bir ara verildi o geçen süreçte sanki foruma aşıladığımız yabancı sevgisi tekrar kayboldu gibi :F

Sia bu hafta olmasa başka hafta elenecek gibiydi malesef demek forum üyelerini çok boşlamaya gelmiyor :A :A :A

Geçen hafta da diyebilseydin keşke :A

Zararlı çıktığımız bir durum yok hafta çok zorluydu zaten. @batuhankaralar @gözlemci gibi Yalın severler oy vermemiş, bir de sürpriz düşük oylar çıktı başımıza :A

6.lik kötü sonuç değil. :D

Gökhan final puanı alabilseydi keşke, hak ediyordu.. Ama yükseliş yaşaması güzel, şampiyon geliyor yavaş yavaş. :A

İrem Derici bu şarkısıyla final puanına oynayamıyorsa haftanın zorlu olduğundandır, yine de hak ettiğin sıralamanın altında olduğunu düşünüyorum. @denizz19

Ekli dosyayı görüntüle 61493

Sessiz yığınların sesi olan Yalın abimizi üzenler utansın...

@Bully @Çiğdem- @Arslan Bey @MasacRE-
Çekirge misali ayoll Sonsuz Ol ve Keyfi Sonundayı zıpladınız ama Ki Sen ya da Ah Be Kardeşimi kullanırkan üçüncü zıplayışta dikkat etsin balkondan yuvarlanmasın @Maskeli Fedai :A :A :A

SATILIK OY İLANI!

Yarışma genelinde şarkısına güvenmeyip ve bolca tanıtımını yapmak isteyen ayrıca benden de tam puan almak isteyen katılımcılar özelden başvurabilir. Kontenjanımız 3 kişi ile sınırlıdır. Hepinize "adaletli" yarışmalar.​

Güya yarışmada 2 tane başkan var @sokak sanati @xemrexxx :A

Bu oy satan sahtekarı tutup dövsenize ayoll :A :A :A @Bully @serhatt

Haftaya Sertab Erener, Gülben Ergen, Kenan Doğulu dosyalarını açıyorım bomba haberlerle TVem'de olacam Erol Köse ile. :A @xBUGRAx

Ay bizim dosyamız mı kaldı her şeyimiz meydanda. :A Halk böyle seviyor bizi. :A

Heee gııı Gülben Ergen videosunu ben bile görmüştüm. :F :A @denizz19
Gamze olayını biliyorum ama Gülben olayını bilmiyorum :A Bilmememde @xBUGRAx açısından iyi olur tabi krıtık haftalara yakın kinlenmemiş olurum Gülbenine :A :A :A

@ozgur2113 Beğenmedim diye seviniyordun ama Bu sefer üyelerde benle aynı fikirde olmuşlar orasını hesap edemedin ayoll :A :A :A

12 Eylül sonrası idam edilen 17 yaşındaki bir çocuk için yazılmış, günün anlam ve önemine uyuyor

Ayrıca Bahar'ın ölümünde az içimizi dağlamadı :T