eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Haftaya Sertab Erener, Gülben Ergen, Kenan Doğulu dosyalarını açıyorım bomba haberlerle TVem'de olacam Erol Köse ile. :A @xBUGRAx

Oha bu şarkıyla 11.olmayı hak etmiyordum 😱

Üniversite hazırlığından dolayı dışarıda olduğum için konuya hiç giremedim. :A Final puanları alanları tebrik ederim :A Haftaya bomba gibi geliyoruz :A

@Billy Kane yine 1'li 2'li puanlara dönmüşüz be yavrum. :(

Neyse ben hep objektif davrandığım için 2 haftadır şarkılarını beğeniyorum, yüksek puanlarımı gözden kaçırmadın umarım. :D

1.si bu iki şarkıdan hangisi diye sordun Koparılan Çiçekler dedim tam puan veririm demedim. 2.si sen bana o verdiğin rezalet puanla hesap soramazsın hadsiz. :A
Ben şarkına muhteşem demedim ama. Beğenmedim ki sana ilk kez düşük verdim farkındaysan. :A

Muhteşem dediğin ve harika attığın şarkıya en az 10 puan beklerdim. Beni iteleye iteleye 8 puam vermişsin. Olmadı bu. .s

Bu açıklamadan sonra bir dahakine klipteki dağa, çiçeğe, böceğe verecem puanları

" bez bebek özgenin büyüdüğünü gördüğüm klipti bu klip çok güzel olsada Yalın şarkıya tam hakim değil) "
Klipteki bir olayı anlatmak istedim herkes Yalın sevdiğimi bilir polemik yaratamazsın uğraşma

Tam cia ya alışıyordum elendi geçmişler olsun final puanı alanları tebrik ediyorum