eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Sonuçları

2-3 hafta önce 9 Puan vermiştim 😱

@ozmoturk senden +10 bekliyordum Gökhan’a ama yine de güzel puan
+10 kanısına nerden vardın yavrum

@ozmoturk Sezene verdiğim puan haram olsun .ss
Ne demiş ünlü düşünür denizz19 ; "
Bütün şarkılar çok güzeldi yani başka haftalarda daha da yüksek alabilecek şarkılar. Kötü verdiklerim kötü olduğu için
değil mecburen sıralama yaptığımız için
"

Teşekkürler @ozmoturk. Puan verenlerin kalitelerine oy versek tam puanım senin olurdu.
Adaletli puan vermeye çalışıyorum, üst üste 2 hafta düşük vermemeye çalışıyorum en azından 1 -2 puan, dinlemeden puan yapıştıranlar utansın

Gülben Yeşim ve Seren'i avucunda oynatmış zamanında bitmiyor hasetleri idolüm ya.

Benim sözümle beni vuramazsın .ss

@Arslan Bey oyları
13 Sertab Erener - Koparılan Çiçekler: Soner Sarıkabadayı imzalı olunca bir iş, tıkır tıkır gidiyor böyle. Yağ gibi kayıyor. Üstüne bir de Sertab Erener söylüyorsa, başka bir boyut.
12 Kenan Doğulu - Aşk ile Yap: Bir ara bağımlısı olmuştum şarkının. Sözler anlamlı ve müzik de insanı hareketlendiren tarzda.
11 Sezen Aksu - Vay: Sezen Aksu klasiklerinden. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.
10 Yalın - Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda: Yalın'ın ilk Cornetto şarkısıydı. Biraz klasik ama başarılı.
9 Gökhan Türkmen - Aşk Lazım: Başarılı bir dans şarkısıydı. Klibi, şarkısından şahaneydi.
8 Gülşen - Ya Tutarsa: Gülşen'in eskilerden kalan başarılı pop şarkılarından.
7 İrem Derici - Dantel: "Yansın geceler" olması gerekirken ismin, "dantel" olması. Bir ara en çok duyulan şarkılardan olması.
6 Zülfü Livaneli - Nefesim Nefesine
5 Ahmet Kaya - Beni Bul Anne
4 Gülben Ergen - Arka Sokaklar
3 Hande Yener - Bakıcaz Artık
2 Demet Akalın - Giderli Şarkılar
1 Sia feat. David Guetta - She Wolf

Haftaya anlaşıyoruz artık.
@Arslan Bey

@Arslan Bey bir kez daha ne kadar zevk sahibi bir jüri olduğunu göstermiş