eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Sonuçları

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,286
Puanı
460
2-3 hafta önce 9 Puan vermiştim :eek:

@ozmoturk senden +10 bekliyordum Gökhan’a ama yine de güzel puan :Z
+10 kanısına nerden vardın yavrum :X

@ozmoturk Sezene verdiğim puan haram olsun .ss
Ne demiş ünlü düşünür denizz19 ; "
Bütün şarkılar çok güzeldi yani başka haftalarda daha da yüksek alabilecek şarkılar. Kötü verdiklerim kötü olduğu için
değil mecburen sıralama yaptığımız için
" :A

Teşekkürler @ozmoturk. Puan verenlerin kalitelerine oy versek tam puanım senin olurdu. :Z
Adaletli puan vermeye çalışıyorum, üst üste 2 hafta düşük vermemeye çalışıyorum en azından 1 -2 puan, dinlemeden puan yapıştıranlar utansın :bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?
Yeşim Salkım'ın 27 Eylül 2017 tarihinde Beyaz TV'de dile getirdiği "Gülben, Swiss baskını sırasında o dönemki eşim Hakan Uzan'la otelde uygunsuz biçimdeyken rehin alındı" iddiası emniyet tarafından doğruluğu tescillenmiştir.

Gülben Yeşim ve Seren'i avucunda oynatmış zamanında bitmiyor hasetleri idolüm ya. :bhr: :A:A

gfdgfd.png

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
+10 kanısına nerden vardın yavrum :X

Ne demiş ünlü düşünür denizz19 ; "
Bütün şarkılar çok güzeldi yani başka haftalarda daha da yüksek alabilecek şarkılar. Kötü verdiklerim kötü olduğu için
değil mecburen sıralama yaptığımız için
" :A

Adaletli puan vermeye çalışıyorum, üst üste 2 hafta düşük vermemeye çalışıyorum en azından 1 -2 puan, dinlemeden puan yapıştıranlar utansın :bhr:
Benim sözümle beni vuramazsın .ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Arslan Bey oyları
13 Sertab Erener - Koparılan Çiçekler: Soner Sarıkabadayı imzalı olunca bir iş, tıkır tıkır gidiyor böyle. Yağ gibi kayıyor. Üstüne bir de Sertab Erener söylüyorsa, başka bir boyut.
12 Kenan Doğulu - Aşk ile Yap: Bir ara bağımlısı olmuştum şarkının. Sözler anlamlı ve müzik de insanı hareketlendiren tarzda.
11 Sezen Aksu - Vay: Sezen Aksu klasiklerinden. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.
10 Yalın - Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda: Yalın'ın ilk Cornetto şarkısıydı. Biraz klasik ama başarılı.
9 Gökhan Türkmen - Aşk Lazım: Başarılı bir dans şarkısıydı. Klibi, şarkısından şahaneydi.
8 Gülşen - Ya Tutarsa: Gülşen'in eskilerden kalan başarılı pop şarkılarından.
7 İrem Derici - Dantel: "Yansın geceler" olması gerekirken ismin, "dantel" olması. Bir ara en çok duyulan şarkılardan olması.
6 Zülfü Livaneli - Nefesim Nefesine
5 Ahmet Kaya - Beni Bul Anne
4 Gülben Ergen - Arka Sokaklar
3 Hande Yener - Bakıcaz Artık
2 Demet Akalın - Giderli Şarkılar
1 Sia feat. David Guetta - She Wolf

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
@Arslan Bey oyları
13 Sertab Erener - Koparılan Çiçekler: Soner Sarıkabadayı imzalı olunca bir iş, tıkır tıkır gidiyor böyle. Yağ gibi kayıyor. Üstüne bir de Sertab Erener söylüyorsa, başka bir boyut.
12 Kenan Doğulu - Aşk ile Yap: Bir ara bağımlısı olmuştum şarkının. Sözler anlamlı ve müzik de insanı hareketlendiren tarzda.
11 Sezen Aksu - Vay: Sezen Aksu klasiklerinden. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.
10 Yalın - Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda: Yalın'ın ilk Cornetto şarkısıydı. Biraz klasik ama başarılı.
9 Gökhan Türkmen - Aşk Lazım: Başarılı bir dans şarkısıydı. Klibi, şarkısından şahaneydi.
7 İrem Derici - Dantel: "Yansın geceler" olması gerekirken ismin, "dantel" olması. Bir ara en çok duyulan şarkılardan olması.

Haftaya anlaşıyoruz artık. :A @Arslan Bey

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Arslan Bey oyları
@Arslan Bey bir kez daha ne kadar zevk sahibi bir jüri olduğunu göstermiş :Z