eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
iki haftadır gelen zirve beni değiştirdi melun :A Gereksiz bir kibre kapıldım :A Rahatsızım...
Havaya girmeden, rehavete kapılmadan devam edeceksin, nasıl bitirdiğin önemli sonuçta :A Tarkanla da şov yapıp çeyrekte postalanıyordun :A

Kibir belirtisi göstermeden aynen devam :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully de seviyormuş bence iyi sonuç alırdı inş saçma bir şey eklememişsindir :A :A :A

Gülben Ergen - Arka Sokaklar
Söz - Müzik: Sezen Aksu
(Unıversal Müzik - 2002)

Şarkımı Gülben'e verdiğim için pişmanım!
Bugüne kadar birçok kişiyi, verdiği şarkılarıyla zirveye taşıyan Sezen Aksu, ‘‘Arka Sokaklar’’ı bir türlü unutamıyor. Bu şarkısını Gülben Ergen'e verdiğine bin pişman olan Minik Serçe, önceki gece sahneye çıktığı bir davette yine dinleyicilere dert yandı:

‘‘Bu parçayı Gülben'e verdim, ama sonra çok pişman oldum. Ben şarkıyı verdikten sonra değerlendi. Keşke gözden çıkarmasaydım’’
(Hürriyet - 2003 haberi)​
Bu da fena değil, hit şarkılarından ama nasıl gidecek göreceğiz :A Bu hafta herkes daha iddialı gelmiş, hayırlısı artık :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir haftalık aranın ardından Cornetto mevsimine tekrardan geçiş yapıyoruz :A Bu hafta karşınıza Yalın'ın ilk Cornetto şarkısı " Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda" ile çıkıyoruz. Aşkta ilk adımı atan saf ve güzel ruhlu kardeşlerimize gelsin bu şarkımız...

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @sokak sanati @Arslan Bey @Yiğitt @Felon @Aserat @xBUGRAx @MEnes @MasacRE- @kerem @gözlemci @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @dreamy @ozmoturk @Billy Kane @tolgab @turkuazz @vadikızı @dreamy @-potterhead- @mesmeso61 @Sherlock @DarkLegenD @YıldırıM @serhatt @Ahmed @batuhankaralar @BesaleT @ozgur2113 @cookies
Bir haftalık aranın ardından Cornetto rüzgarı esmeye devam ediyor demek :A İlklerin yeri ayrıdır :A

Şarkı forumda çok seviliyordu zaten, final puanı olur yine umarım :A

@xBUGRAx Bez Bebek'teki "gıcıııkk" da oynuyor klipte :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bir haftalık aranın ardından Cornetto rüzgarı esmeye devam ediyor demek :A İlklerin yeri ayrıdır :A

Şarkı forumda çok seviliyordu zaten, final puanı olur yine umarım :A

@xBUGRAx Bez Bebek'teki "gıcıııkk" da oynuyor klipte :A

İdolümdü o kız 'şaka gibi' derdi her şeye. :A:A