eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 5.Hafta

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Çiğdem- birşey de kütüğüne. :A

Beğeni yada harika atmadın? (b)
Ben kimseye atmıyorum, sonra oradan çıkarım yapıp saldırıyorsunuz bize :A

Ama yorum yapayım, şarkı efsane ama bu videoda ses iyi çıkmıyor. Zaten stüdyo versiyonu varken konserle gelme derim. Bunu kullan bence.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu hafta ne kullansam acaba :A Dün aldığımız sonuç bizi baya düşündürdü :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,671
Puanı
1,060
Ben kimseye atmıyorum, sonra oradan çıkarım yapıp saldırıyorsunuz bize :A

Ama yorum yapayım, şarkı efsane ama bu videoda ses iyi çıkmıyor. Zaten stüdyo versiyonu varken konserle gelme derim. Bunu kullan bence.

Sesi iyi çıkmayan bir video vardı, ben gidip ses kalitesi en yüksek olan yerden recaplattım. Verdiğin videoda sesi çok amatör duruyor. Herkes Aşk şarkısını stüdyodaki haliyle özdeşleştirdi zaten. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sesi iyi çıkmayan bir video vardı, ben gidip ses kalitesi en yüksek olan yerden recaplattım. Verdiğin videoda sesi çok amatör duruyor. Herkes Aşk şarkısını stüdyodaki haliyle özdeşleştirdi zaten. :A
Herkes stüdyo ile özdeşleştirdiyse niye milletin tersine gidiyorsun :A Bu attığın videoda da ses iyi çıkmıyor, bu iyi haliyse kötüsünü düşünmek istemiyorum :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dostum seni nasıl elediysem hala içine oturmuş rahatla artık sal kendini artık jürisin kabullen. :A
Demet Akalın'a diyorum, kendi üzerine alınıyorsun. :A

Benim bari birinciliğim var elensem de, sen hep diplerdesin. Ayrıca benim ilk katılışımdı. :A

Demet Akalın'ın elenmesinden söz ediyorum yani, senden ve sana özel değil. Sadece sen bir aracısın. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Demet Akalın'a diyorum, kendi üzerine alınıyorsun. :A

Benim bari birinciliğim var elensem de, sen hep diplerdesin. Ayrıca benim ilk katılışımdı. :A

Demet Akalın'ın elenmesinden söz ediyorum yani, senden ve sana özel değil. Sadece sen bir aracısın. :A
Demet'i ben yönettiğime göre savunmam icab eder. :A Bende ilk katılışımda çeyrek finaldeydim hayırdır. :A Ben 1. olacağım şarkılarımı sonlara sakladım. :A Ayrıca Sertap'dan önce elenmem söz konusu olamazzz. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,671
Puanı
1,060
Herkes stüdyo ile özdeşleştirdiyse niye milletin tersine gidiyorsun :A Bu attığın videoda da ses iyi çıkmıyor, bu iyi haliyse kötüsünü düşünmek istemiyorum :A
Stüdyo demişim, herkes konserdeki haliyle şarkıyı özdeşleştirdi. O dediğin videoyu koyarsam daha düşük bir sonuç elde ederim. :A

Diğer video buydu bu arada. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Demet'i ben yönettiğime göre savunmam icab eder. :A Bende ilk katılışımda çeyrek finaldeydim hayırdır. :A Ben 1. olacağım şarkılarımı sonlara sakladım. :A Ayrıca Sertap'dan önce elenmem söz konusu olamazzz. :A
Sertab Erener, Demet Akalın ve Hande Yener'i gömer sonra çıkarır, yine gömer. Sertab Erener'in sesi, sanatçılığı fazla büyük gelir Demet'le Hande'ye. Çok komik oldu Sertab'ı gömmeye çalışman. Eurovision'da birinci yapan kadın bir kere, Demet ne yaptı? :A

Çeyrek finalde olsan ne olur? Mesele kaliteli bir şarkıcı seçip zirveye tırmanmak. Sırf "Dıptıs dıptıs"lı müzikler çıkarana da kaliteli demiyorum. :A