eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 3.Hafta Oylama Başladı

Aaa geçmiş olsun bu arada 2 gündür hala hastamısın :(
Saol canım. Nüksetti ya, bildiğin bayağı öksürüyorum. :( Yarın akşama iyi enerji toplamam lazım. :A

Kendimi zorluyorum epey mesaj yazmak için, yoksa halsizim. :D

Saol canım. Nüksetti ya, bildiğin bayağı öksürüyorum. :( Yarın akşama iyi enerji toplamam lazım. :A

Kendimi zorluyorum epey mesaj yazmak için, yoksa halsizim. :D
Aaa git dinlen cnm ıhlamur iç sabah yarın akşam iyi olmazsan gelmenede gerek yok sağlık önceliğimiz :bhr::bhr::bhr:

Aaa git dinlen cnm ıhlamur iç sabah yarın akşam iyi olmazsan gelmenede gerek yok sağlık önceliğimiz :bhr::bhr::bhr:
Ay 3 gündür içiyorum ballı ihlamur, bugün limon da kattım, umarım olumlu bir sonuç alırım artık :A

Bi gun şey demiştim sana, sonuçlara gelmediğim gün öldüğüm gündür diye :A O açıdan hiç sıkıntı yapma, yarın akşama kadar ölmezsek buradayız :A

Ay 3 gündür içiyorum ballı ihlamur, bugün limon da kattım, umarım olumlu bir sonuç alırım artık :A

Bi gun şey demiştim sana, sonuçlara gelmediğim gün öldüğüm gündür diye :A O açıdan hiç sıkıntı yapma, yarın akşama kadar ölmezsek buradayız :A

Aaa hatırladım o konuşmalarımızı :bhr::bhr::bhr:

Ballı süt iç hele boğazın falan ağrıyorsa gevsetir baya yararlı :A

Aaa hatırladım o konuşmalarımızı :bhr::bhr::bhr:

Ballı süt iç hele boğazın falan ağrıyorsa gevsetir baya yararlı :A
Bir sonuç gecesine gelmezsem endişeleneceğini söylemiştin hatta. :A

Boğaz ağrım en başta vardı o geçti, şu anda ağırlıklı olarak öksürüyorum lanet olsun. :A Bir Gökhan Türkmen sonuç gecesinde ballı süt içirmiştin bana aklımda. :A

Bir sonuç gecesine gelmezsem endişeleneceğini söylemiştin hatta. :A

Boğaz ağrım en başta vardı o geçti, şu anda ağırlıklı olarak öksürüyorum lanet olsun. :A Bir Gökhan Türkmen sonuç gecesinde ballı süt içirmiştin bana aklımda. :A
Hhaha o Ballı süt sayesinde gebermeden sonucları çıkardın bence cnm :A Yarın içip gel dopink niyetine :A :A :A