eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 3.Hafta Oylama Başladı

@kerem recabı dinledim yine aynı yorumu yapıyorum. :A
Sen bu haftaki şarkımı seveceksin bence. :Z

Bir türk nasıl en iyi yabancı şarkı yaparın örneği ile 3. haftaya bomba gibi geliyorum. Eurovision'daki tek birinciliğimizin ardından 2004 yılında çıkan bu şarkıyı beğeneceğinizden eminim. :Z Here I Am hakkındaki yorumlarınızı çok merak ediyorum. O yüzden yorumlarınızı bekliyor olacağım. :X

(2:10 - 3:10)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu
Şarkı efsanelerden ama forumun yabancı şarkılara olan antiliği tekrar hotlamış gibi Sia geçen hafta şarkısı o sonucu aldı :A @sokak sanati @Ahmed

Hele türk şarkıcıyla yabancı şarkı riskini alma bence 1.olan şarkısını kullan bana bakarsan sadece vakti gelince :A

Şarkı efsanelerden ama forumun yabancı şarkılara olan antiliği tekrar hotlamış gibi Sia geçen hafta şarkısı o sonucu aldı :A @sokak sanati @Ahmed

Hele türk şarkıcıyla yabancı şarkı riskini alma bence 1.olan şarkısını kullan bana bakarsan sadece vakti gelince :A
Bu hafta bunu kullanacağım, elenmeyeyim yeter. :A