eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
O kırk yıllık jüri başkanıysa ben de eski şampiyonum, tüm final turlarında yer aldım :A Büyük emeklerim var yani yarışmaya, bu sezon da baştan itibaren katkı yapan benim, @destere değil, öyle sonradan gelip yerime kurulamaz :A

Gidiyorum yakında, kesersin deveni, yakarsın kınanı. :A

eski şampiyonsan eski şampiyonluğunu bil, gelseydin bir şarkıcıylada kalaylasaydık pardon destekleseydik :) jürilik senin neyine, o işi bizlere yani uzmanına bırak :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eski şampiyonsan eski şampiyonluğunu bil, gelseydin bir şarkıcıylada kalaylasaydık pardon destekleseydik :) jürilik senin neyine, o işi bizlere yani uzmanına bırak :)
@Bully da sende 7.sezonda yoktunuz forumda :( Bu sezonun oyüzdence anlamı oldu :bhr:

Ayrıca şefimiz @sokak sanati da yarışmacılığı bırakıp şefliğe adım atarak oda ayrıca bir renk kattı :Z
Milli Şef @sokak sanati
k%C4%B1z%C4%B1lderililer.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Afet Güçverir @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci @GunesinOglu @yatutarsa

Bu hafta yatutarsa konuk jurimiz herkese kolay gelsin :Z:Z:Z

Son Oy Gönderme Tarihi : 28 Eylül Cuma
Yalın - Bir Bahar Akşamı
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan
Gülben Ergen - Giden Günlerim Oldu
İrem Derici - Bir Miyiz
Sertab Erener - İyileşiyorum
Kenan Doğulu - Baş Halfi Ben
Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma
Demet Akalın - Bozuyorum Yeminimi
Sezen Aksu - Beni Unutma
Başarılar herkese. Oyumu gün içinde kullanırım. :D

Herkes iddialı gelmiş yine ama bir isim daha iyi bir tercih yapabilirmiş sanki. Yarın akşamı bekliyoruz. :D