Evrim Alasya: 'Kızılcık Şerbeti'nden Önce 'Yalı Çapkını' ve 'Ömer' Teklif Edildi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,753
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GP9oTDMX0AAN0ug

GAİN'in sevilen programı 'Gör Beni'nin yeni bölüm konuğu Evrim Alasya oldu.

İki sezondur ekranlarda fırtına estiren 'Kızılcık Şerbeti' dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya devam eden başarılı oyuncu, Armağan Çağlayan'ın hazırlayıp sunduğu 'Gör Beni' programının yeni bölüm konuğu oldu.

Çağlayan ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Alasya, 'Kızılcık Şerbeti'nden önce 'Kırmızı Oda' ve 'Terzi' dizilerinde birlikte çalıştığı OGM Pictures'ın 'Yalı Çapkını' ve 'Ömer' dizilerinden teklif aldığını ilk kez açıkladı.
Kızılcık Şerbeti'nden önce 'Yalı Çapkını' ve 'Ömer' dizileri teklif edilmişti. Hangisini seçeyim derken 'Kızılcık Şerbeti' geldi ve senaryoyu okuduğum an gözüm hiçbir şey görmedi. Kıvılcım, çok ters köşe bir karakter. Korkmadım mı, korktum! Gelebilecek her türlü linçe kendimi hazırladım, hatta ilk bölümlerde kendi arkadaşlarım bir şeyin propagandasını yapıyoruz zannetti. Herkese 'Sakin olun' dedim. Kıvılcım’a asla böyle bir sevgi seli beklemiyordum.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Royal Highness

Favori Üye
Reaksiyon puanı
440
Puanı
74
Acaba Ömer'de hangi karakter teklif edildi (b)

Gamze olamaz herhalde çünkü Selahattin Paşalı ile aralarındaki yaş farkı Gökçe Bahadır'a göre daha çok olurdu.

Geriye iki seçenek kalıyor. Ya Şükran karakteri ya da Nisa karakteri. İçimden bir ses Şükran teklif edildi diyor :bhr:

Bu arada, Kıvılcım karakterini iyi ki kabul etmiş. Diziyi izlemesem de internetteki kısa kesitlerden gördüğüm kadarıyla çok yakıştı o karaktere.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,482
Puanı
1,061
Yüzü, tavırları entrika çeviren karakterler için dört dörtlük seçim. Aranan yüz resmen. Uzun bir süre ekranlarda kalacaktır.

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
255
Puanı
75
Geriye iki seçenek kalıyor. Ya Şükran karakteri ya da Nisa karakteri. İçimden bir ses Şükran teklif edildi diyor :bhr:

Bu arada, Kıvılcım karakterini iyi ki kabul etmiş. Diziyi izlemesem de internetteki kısa kesitlerden gördüğüm kadarıyla çok yakıştı o karaktere.
Ömer dizisine hiç uymazdı. Ne Gamze, Ne Nisa, Ne de Şükran. Gamze'nin orjinali Elisheva'yı oynayan oyuncunun günümüzdeki haline bakıp da rol teklif ettilerse o ayrı. Aradan geçmiş 11 - 12 yıl.

Gökçe Bahadır, Shtisel'deki gibi ilk sezon sonunda diziden ayrılmak için fazla üst düzey oyuncu olması haricinde Gamze için nokta atışı bir seçimdi. Gönül isterdi ki Shtisel'in 2. ve 3. sezon hikayesini de, genelde şikayet ettiği(m)iz dizilerin uzun bölüm süre ve sayıları sayesinde daha da etkileyici şekilde izleyelim. Orjinal dizide tek eksik gördüğüm, zaman kısıtından ötürü olaylar daha yüzeysel ve hızlı oluyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Royal Highness

Forum İstatistikleri

Konular
170,499
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin