eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu sakladığın için de kınadım seni, pis cadaloz..
Hhahah saklamıyordum ayoll bazinganın sana şike yapıyor dediği mesajı kayıt ederken etmiştim ve bir kaç tane daha :A Zaman zaman paylaşmak için :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hhahah saklamıyordum ayoll bazinganın sana şike yapıyor dediği mesajı kayıt ederken etmiştim ve bir kaç tane daha :A Zaman zaman paylaşmak için :A :A :A
Olsun üzücü bir paylaşım benim açımdan, at çöpe gitsin. :A

Herkes beni kıskanıyor, benimle uğraşıyor, yoruldum artık ve uyuyacağım :A Yoksa koltukta laptopla beraber uyuya kalacağım, yatağıma gitmem gerekiyor. :D

Sen de o arada diğer bildirimlere bakarsın hadi cicili bicili rüyalar sana canım. :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olsun üzücü bir paylaşım benim açımdan, at çöpe gitsin. :A

Herkes beni kıskanıyor, benimle uğraşıyor, yoruldum artık ve uyuyacağım :A Yoksa koltukta laptopla beraber uyuya kalacağım, yatağıma gitmem gerekiyor. :D

Sen de o arada diğer bildirimlere bakarsın hadi cicili bicili rüyalar sana canım. :bhr:
Saat 4 olmuş zaten bildirimlere bakıp yatarım bende evet cicili bicili rüyalar :bhr:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,175
Puanı
460

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O mesajı kayıtlıydı bende @destere in nostalji olarak paylaşacaktım :A :A :A @MasacRE-
5699incih7315792.png
Oy kullanmayarak sıvacı dostunun finale çıkmasına destek olan adam gibi adam :bhr: @Bully @destere

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
yalına bu sezon şans tanımıyorsunuz sanırım @Maskeli Fedai yi dışlamış gibi bir halin var :)

Aa aksine ona daha çok sahip çıktığım söyleniyor, sen denk gelmedin. :A Sen türbüşon da türbüşon diye tutturduğun ve ondan nefret ettiğin için olay onun üzerinden gidiyor, Yalın'dan nefret etmiyorsun sonuçta biliyoruz. :A İçten içe sevdiğin için sallayamıyorsun. :A

Ama Gökhan nefretin açık ve net bariz. :A
Sıvacı dostum çok doğru bir noktaya temas basmış :A Kaan melunu baktı Gökhan açıldı gidiyor taraf değiştirdi :T:

Bu ihaneti unutmayız!!!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
@denizz19 final puanı almışsın :eek: Yani ben şarkıyı daha önce dinlemediğimi söylemiştim ve demekki rakipler zayıf gelmiş ki final puanı almışsın :A Şarkını sadece 1 kere dinlediğim için tam güzelliğini kavrayamamış olabilirim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 final puanı almışsın :eek: Yani ben şarkıyı daha önce dinlemediğimi söylemiştim ve demekki rakipler zayıf gelmiş ki final puanı almışsın :A Şarkını sadece 1 kere dinlediğim için tam güzelliğini kavrayamamış olabilirim :A
Şarkıma güveniyorum demiştim sen bundan sonra beğenmediklerini söyle :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sıvacı dostum çok doğru bir noktaya temas basmış :A Kaan melunu baktı Gökhan açıldı gidiyor taraf değiştirdi :T:

Bu ihaneti unutmayız!!!

bu hafta elensen mutluluktan kına yakacaktı @Bully , tabi görüntüde timsah gözyaşları dökebilirdi o derece haindir:) dışı insana gülerken içinde hain planlar düşünüyor :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Şarkıma güveniyorum demiştim sen bundan sonra beğenmediklerini söyle :A
Kalbimin tek sahibine en sevdiğim. Diğerleri eh işte ama o finale sakladığın (finallik olmasada iyi sayılır, bir de hani şu dinlerken nakaratı biliyormuşum meğerse ama İrem'den dinlediğimi hatırlamıyorum dediğimde iyi :A zaten geriye o uzun isimli tanıdık gelen şarkı kaldı :A güçlü isimler kalmış. Herşey olabilir :A
Gökhan'ın Yanımda Kal ve Çatı Katı mesela en sevdiklerim. @Yiğitt
Hande Yener denincede en sevdiğim şarkısı Acı Veriyor @tolgab
Eğer oylama yapsaydım ve bu şarkırlar artı Kalbimin Tek Sahibine aynı hafta olsaydı hayatta kullanmazdım oy. Tercih yapılması zor. Jüri olmamak iyiymiş aslında bir nevi. Kimsenin tribini çekmiyorsun :A