eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Kesinlikle ben ne diyorsam o, jüri başkanları birbirlerine düşmekten Gülşen mülşen umursamazlar zaten :A @Çiğdem-
@kerem şikayetini geri çekecek. :A

Bence sadece @Bully'i dinle sen, jüri başkanlarından daha aklı başında. :A
Aaa zaten az önce konuya kalp gelince fark ettim @xemrexxx başkan bir şey atmamış yarışma başkanların sayılır üçümüz yönetecez yarın kalp atmazsa @xemrexxx başkanın başkanlığı düşecek :A @sokak sanati Başkan gibi olmalı yoksa normal juriye düşer insan başkan oldu yarışmaya kalp atmazmı ayoll kapı dışarı ederim :A :A :A @mrt-06

@Çiğdem- ecünnüsü büyü yapmış meluna :A

Haddini bil, burada bedel ödetecek biri varsa o da benim :A
Bana boşunamı Hogatha diyorlar ayoll bir büyüde sana yollarım partini değiştirirsin görürsün :A :A :A
3cGn_k6K_400x400.jpeg

Aaa zaten az önce konuya kalp gelince fark ettim @xemrexxx başkan bir şey atmamış yarışma başkanların sayılır üçümüz yönetecez yarın kalp atmazsa @xemrexxx başkanın başkanlığı düşecek :A @sokak sanati Başkan gibi olmalı yoksa normal juriye düşer insan başkan oldu yarışmaya kalp atmazmı ayoll kapı dışarı ederim :A :A :A @mrt-06

Edepsiz kadın ben başkan değil milli şefim:A

Selda Bağcan | Nenni Balam

İlk haftamıza Türk televizyonlarında ikinci Asmalı Konak olarak anılan efsanevi dizi Karagül'e damgasını vuran "Nenni Balam" şarkısıyla başlıyoruz. Umarım şarkı da klip de hoşunuza gider :D

(Recap süresi 0:54 - 2:02)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo
Karagül ile doğru yoldasin :A