eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Selda Bağcan | Nenni Balam

İlk haftamıza Türk televizyonlarında ikinci Asmalı Konak olarak anılan efsanevi dizi Karagül'e damgasını vuran "Nenni Balam" şarkısıyla başlıyoruz. Umarım şarkı da klip de hoşunuza gider :D

(Recap süresi 0:54 - 2:02)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo

İlk haftamıza Türk televizyonlarında ikinci Asmalı Konak olarak anılan efsanevi dizi Karagül'e damgasını vuran "Nenni Balam" şarkısıyla başlıyoruz. Umarım şarkı da klip de hoşunuza gider :D

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo

Bir tane daha çalmıştı Özlem'in sahnesinde onu da kullan. :A

Aaa hadi bakalım Tarkan dışında kimseyi seçmemiştin Yalına jest oldu yalnız Yalın Yarı finalden önceyi kabul etmiyor sende Çeyrekten yukarı çıkamıyorsun :A :A :A @Bully
Bakalım kendi adına bir ilki başarabilecek mi bizim troll :A Ona finalist emanet ettik, bi zahmet kıymetini bilip başarılı olsun :A

Bakalım kendi adına bir ilki başarabilecek mi bizim troll :A Ona finalist emanet ettik, bi zahmet kıymetini bilip başarılı olsun :A
Zaten @Maskeli Fedai melunu iftira atmış gibi bir hisse kapıldım ben de :A Sen benim emanetime sahip çıkarsın :bhr:
Bence Yalın değil @Maskeli Fedai istatikliğini sürdürüp yine Yarı göremeyecek :A :A :A

Aaa tabi iftira atıyor @Maskeli Fedai yi konuşturucaz diye konularda göbeğimiz çatlıyor @mrt-06 ile birlikte :A :A :A

Benim sunuculuğumda her sezon farklı bir isim parlattım hadi bu sezonda seni görelim
:A :A :A

Bu hafta bir İbrahim Tatlıses coverı olan ve klibiyle olay yaratan bir Sarışın'la geliyorum. :)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo @Çiğdem-
@mrt-06 @Bully @sokak sanati @Yiğitt @xemrexxx @cookies @serhatt @dreamy @Billy Kane @kerem @xBUGRAx @Maskeli Fedai
Tövbe bismillah youtubede oturum açmadan izlenmeyi yasaklamışlar 18 yaş altına :F Başımızı belaya sokmayın ahlak şubesi yarışmamıza kilit vurur al yarışmacını git ayoll 😱😱😱

7761incit4106007.png