eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 8. Hafta

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ya şaka gibi, bu sefer de üstten 1 kere dinleyerek oy kullanayım -15 almamak için dedim ama çok beğendim. :A Gerçi üst sıralarda daha üste koymak istediğim şarkılar vardı 2 tane, keşke bize de gelse şu aynı puandan milyon tane verebilme şeysi. :A

Üşenmezsem değiştirmeye çalışırım ama bu haliyle çok beğendim, bundan sonra oy verdiğim sürece böyle yapayım bari. :A Gerçi bariz iyi ve kötü şarkıların olması da bir etkendir ama. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Ya şaka gibi, bu sefer de üstten 1 kere dinleyerek oy kullanayım -15 almamak için dedim ama çok beğendim. :A Gerçi üst sıralarda daha üste koymak istediğim şarkılar vardı 2 tane, keşke bize de gelse şu aynı puandan milyon tane verebilme şeysi. :A

Üşenmezsem değiştirmeye çalışırım ama bu haliyle çok beğendim, bundan sonra oy verdiğim sürece böyle yapayım bari. :A Gerçi bariz iyi ve kötü şarkıların olması da bir etkendir ama. :A
Aynı puanda verme özelliği gelse gerçekten çok daha adil puan veririm bazen bu kadar düşük vermeyi hak etmeyenlere mecbur düşük veriyorum diğerlerinin gerisinde kalıyor diye.

• Güldürdün
Reactions: kerem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Üzücü
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,665
Puanı
1,060

Aynı puanda verme özelliği gelse gerçekten çok daha adil puan veririm bazen bu kadar düşük vermeyi hak etmeyenlere mecbur düşük veriyorum diğerlerinin gerisinde kalıyor diye.
Herkes kafasına göre puan verirse yarışma amacından sapar. Zor biliyorum ama böylesi herkes için daha sağlıklı. :A
------

İyi gelmiş, 40 olursa daha iyi olur. :A
Yeni jüri üyelerimiz de mevcut. :A