Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Aynen ya :A
------

Ozansoyunda yardımcısı ilerde sen olursun belki :A :A :A @kerem
------

Aaa evet ayrılsakta beraberizde starda iyi değildi yine kadın oyuncu değişmişti :F En son babalar duyarı ben starda izlemeye başlamıstım senaryonun kadire yönlenmesi çok iyidi o ilk tatil bölümleri çocuklar duymasın oyuncuları gelmişti tek tek :A

Beşik Kertmesinide çok severdim ben keşke kısa sürmeseydi :( :( :(
------

Bundan sonra Serdara oy verirken Mustimin bu fotosuna bakarak ferah ferah oyla :A :A :A
Ayrılsakda Beraberiz TRT'nin son sezonunda Berna değişti.atv'ye geçerken Serpil değişti öyle devam etti.TRT ESBD iyidi.Starda olmasaydı TRT'de olsaydı Kadire yön olurmuydu?1 VE 2.sezon Hülya'nın ailesi vardı.3 sezondan sonra Kadirin ailesine yöneldiler.Başrol Kaadir oldu

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Zaten meşguldum 2 saattir sonuclarda kaldık çıkmam lazım :( Bakarım gelince sana daha kaybolma :Z :Z :Z
Söz veremiyorum. :A
------

Benim gibi bir star senin yarışmsna cüri başkanı olmuş tabi bana özel kural getiricen yoksa @Aserat @eskici ve @serhatt la bu yarışma 2.hafta yayından kaldırılırdı:A
Ne saçmalıyorsun be zırvacı başı. .ss
------

Ayy bu benim adamların yabancı ecünnülerden çektiği nedir ayoll :eek: :eek: :eek: adamlar zaten iflas etmiş oturdukları evleri istiyorlar :eek::eek::eek: @Emre Ozansoy @xemrexxx @kerem @serhatt @eskici @xBUGRAx @MEnes @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @slhttnmtl @The_Erinch @Alos @Gerekli24 @Doğan @bazinga @Araf

Ekli dosyayı görüntüle 106773

Şeytan görsün yüzünü
kapak_122750.jpg

Snob Magazin'in aktardığı habere göre, Serdar Ortaç, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin TL nafaka ödediğini buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söyledi
------

@dreamy
Beter oluyorlar azgınlıkları yüzünden. :A

Son düzenleme: