eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Üç hafta olmadan niye sıkıldın kızzz, hayırdır?
Bilmiyorum, benim duygularım anlık değişiyor. Bugün sıkıldım derim, iki gün sonra oylama konusunda hevesli hevesli takılırım belli olmaz. :A

Bu Şarkı Benim'i de gayet iyi gitmeme ve final puanlarım olmasına rağmen 3.hafta sonunda kendi isteğimle bırakmıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Bilmiyorum, benim duygularım anlık değişiyor. Bugün sıkıldım derim, iki gün sonra oylama konusunda hevesli hevesli takılırım belli olmaz. :A

Bu Şarkı Benim'i de gayet iyi gitmeme ve final puanlarım olmasına rağmen 3.hafta sonunda kendi isteğimle bırakmıştım. :A
Geçen Sene zaten seni o yarışmada seçimlerinle çok beğenmiştim.
Sen bakma @cehennet Fazla pişmaniye yemek ve Çenesuyu içmekten oluyor hep :F :F :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Gece gece girdim henüz hicbir sarkiyi dinleyemedim maalesef ama oylarimi mutlaka yarin gönderirim. :Z

Umarim her sey iyi gidiyordur, puanlari simdiden toplamani öneririm. Keza en sona kalinca kafayi yiyebilirsin. Kolay gelsin. :Z @Emre Ozansoy
------

Şarkılar o kadar kötü ki, insan kulak ameliyatına ihtiyaç duyuyor. 4-5 şarkı dışında hepsi berbat. İvme her hafta düşüyor bu yarışmada. @kerem sen artacak demiştin?:(
Daha 3. haftadayiz. Asil degisimi 5. haftadan sonra farkedecesin sabretmek lazim ama sarkilar ilk haftakine göre daha iyi görünüyorlar. :A
------

@Ahmed'in sarkisi tamamen yazilmamis bu arada. :A

@The_Erinch yine cok güzel bir sarkiyla gelmissin. Hangi sarkiyi kullanirsan kullan bana sanki cok erken kullanmissin gibi geliyor. :A

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Gece gece girdim henüz hicbir sarkiyi dinleyemedim maalesef ama oylarimi mutlaka yarin gönderirim. :Z

Umarim her sey iyi gidiyordur, puanlari simdiden toplamani öneririm. Keza en sona kalinca kafayi yiyebilirsin. Kolay gelsin. :Z @Emre Ozansoy
------

Daha 3. haftadayiz. Asil degisimi 5. haftadan sonra farkedecesin sabretmek lazim ama sarkilar ilk haftakine göre daha iyi görünüyorlar. :A
------

@Ahmed'in sarkisi tamamen yazilmamis bu arada. :A

@The_Erinch yine cok güzel bir sarkiyla gelmissin. Hangi sarkiyi kullanirsan kullan bana sanki cok erken kullanmissin gibi geliyor. :A
1627165123919.png

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Senden sonra @Silinmiş Üye yarismak istemisti aslinda ama erkenden söyleyip kapman iyi oldu. Teoman gibi kaliteli bir sarkicinin da yarista oldugu icin mutluyum aslinda. Ilk sezonun günahi olmaz deriz her zaman ama iyi bir stratejiyle ilk sezondan sampiyon olabilirsin. :Z
Teomanda bence dalında çok başarılı bir isim ,sevdiğim şarkılarım var ki ;)

Gözüm Şebnem Ferah aradı Teomandan bashedince.

• Güldürdün
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Geçen Sene zaten seni o yarışmada seçimlerinle çok beğenmiştim.
Sen bakma @cehennet Fazla pişmaniye yemek ve Çenesuyu içmekten oluyor hep :F :F :F
Yarışmayı bırakırsam @cehennet yüzünden olucak zaten. Yaptığı densiz ve zevksiz yorumlara daha ne kadar katlanırım bilmiyorum. :A Kaynak istiyor, atıyorum, inanmıyor. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,506
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin