eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

Bunlarin hepsi karton isi.

Bilmiyorum aslinda 11. sezonu da yapip 12. sezonda All Star'a gecis yaparsak fena olmaz ama tabii bunlar olur mu, olmaz mi, ne zaman olur hepsi birer soru isareti. Seneye tekrar tasinacagim icin biraz sikinti olabilir.

Reactions: Dosi

Bilmiyorum aslinda 11. sezonu da yapip 12. sezonda All Star'A gecis yaparsak fena olmaz ama tabii bunlar olur mu olmaz mi ne zaman olur hepsi birer soru isareti. Seneye tekrar tasinacagim icin biraz sikinti olabilir.
Ha bide 11 bile düşünülüyor
hepsi tabi söylemde şuan. Bakalım icraat olacak mı

Reactions: kerem

Bilmiyorum aslinda 11. sezonu da yapip 12. sezonda All Star'a gecis yaparsak fena olmaz ama tabii bunlar olur mu, olmaz mi, ne zaman olur hepsi birer soru isareti. Seneye tekrar tasinacagim icin biraz sikinti olabilir.
12. sezon iyidir All Star.

Ha bide 11 bile düşünülüyor
hepsi tabi söylemde şuan. Bakalım icraat olacak mı
Daha hayatta mi kalacagiz o bile belli degil her an her sey olabilir. Belki forum kapanir?

Bu sezonu üyelerin gaziyla baslattim zaten ama güzel oldu, herkesin bu kadar özledigini bilmiyordum. Bu sayede foruma geri dönen üyeler bile oldu.

------

12. sezon iyidir All Star.
Evet hala secilmeyen cok iyi sarkicilar var, 1 sezon daha gider MS.

Hmm, nasilim ki ben?

Senin kadar kendimi övüyor muyum mesela? Ya da sürekli ben, ben, ben diyen birisi mi olmaliyim?

Günaydin ben sabahladim, bekliyoruz sarkini artik.
Yok daha adil olmalısın, daha gerçekçi ve samimi olmalısınız sadece bu

Harika müzik zevkim ile bende yarışayım en azından 1 sezon.

Bu hafta Mor ve Ötesi'nin 2004 yılına damga vuran, listeleri alt üst eden, Altın Kelebek'ten Altın Portakal'a, Altın Portakal'dan Kral Türkiye Müzik Ödülleri'ne neredeyse bütün ödül törenlerinden çeşitli ödüllerle dönen, o yıl albüm çıkaran Manga gibi en büyük rakiplerini bile 4'e 5'e katlayarak satış rekoru kıran, tüm zamanların en çok satan Türkçe rock albümü "Dünya Yalan Söylüyor"un sevilen şarkılarından biri olan "Aşk İçinde" ile yarışıyoruz. Keyifli dinlemeler...

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Üyeler aç yarışmalara. Bizimde program uçtu. Bu kadarını beklemiyorduk
ilerde bir gün En İyi Ben Seçerim'i başlatırız belki. 1 sezonluk iyi ilgi gören, 3 haftalık sonucu tek bir gecede yaptığımız bir yarışmaydı ama aşırı yorucuydu. Bu yüzden senelerdir ertelemiştim. Bu Şarkı Benim gibi sahne kapışması vardı. Çok iyi bir sunucu buldum
çok talep vardı başlat başlat diye. Galiba artık gelir ilerde

@kerem şarkımı tanıtırken arada Manga'ya da laf çaktım. Geçen hafta verdiği rezalet puandan sonra bunu hak etti. @Ahmed

Sarki yarismasiysa bizde katilabiliriz belki.
Zamanlama uyarsa tabii.

Reactions: Dosi
O albümün güzelliği şarkı vasat
Takılıyorum hemen saldırma.
------

Kendime adıma çok keyif alarak dinledim halbuki.
Onunla geliyorum güzel puanını beklerim

Reactions: phoebebuffay
@kerem şarkımı tanıtırken arada Manga'ya da laf çaktım. Geçen hafta verdiği rezalet puandan sonra bunu hak etti. @Ahmed
Senin kafa hala 2004'te kalmis, maNga o zaman piyasaya yeni cikmisti hala neyin karsilastirmasini yapiyorsun?
2009'dan günümüze kadar gelirsek hangi grubun daha cok iz biraktigi belli.
@Ahmed