eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 11. Hafta

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Geçen de belirttim çok ilginç ama 2000 sonrası doğumlu olanların yani Z kuşağının Tarkan ile alakası yok nedense :A Forumda da genelde düşük puanlar genç nesilden geliyor, 90’lı yıllarda doğmuş olanlar içinse Tarkan daha bir tanıdık geldiği için haliyle puanlar yükseliyor. Tarkan’ın bu etkinlikte yer alan birçok kült şarkısı 90’lı yılların ve 2000’lerin en Hit şarkılarıydı sonuçta, ama o dönemlerde yani 2000 sonrası doğmuş olanların doğal olarak pek bir bağ hissetmemeleri normaldir. 2000 sonrası doğumlu olanlar istisnalar hariç genelde 2015 ve sonrası şarkılara daha ilgi gösteriyor :A
Müzikle alakam yok denecek kadar az şu an giren şarkılardan en çok Tarkan'ın şarkılarını tanıyorum :A Eskisi de yenisi de :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Müzikle alakam yok denecek kadar az şu an giren şarkılardan en çok Tarkan'ın şarkılarını tanıyorum :A Eskisi de yenisi de :A
Sen istisnalardansın zaten tam puan verdiğin bile oldu ama gözlemdiğim kadarıyla jürilerden 2000 sonrası doğumlu olanların en son tercihlerinden biri oluyor Tarkan :A Mesela 5 şarkıyı çok beğenmişse o 5 şarkı içinden Tarkan daima 5. olarak sıralanıyor ve bunun da sebebini kuşak farkı olarak görüyorum…

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Özel jüriyi ne hallere düşürdün :A

Güzel bir puanlama yapmıştım aslında :A

Ben zaten özel jüriyim ama özelliğimi kullandırmıyorlar bana :A

Diğer jüriler gibi düzgün derken :A asıl onlar düzgün kullanmıyordu, ben düzgün bir şekilde kullandım :A
Bana yüksek verenler düzgün kullanmış oluyor :A Bir de çok düşük vermiyorlar gibi :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,664
Puanı
1,060
Özel jüriyi ne hallere düşürdün :A

Güzel bir puanlama yapmıştım aslında :A

Ben zaten özel jüriyim ama özelliğimi kullandırmıyorlar bana :A

Diğer jüriler gibi düzgün derken :A asıl onlar düzgün kullanmıyordu, ben düzgün bir şekilde kullandım :A
Bu akşam buralarda olacaksan düşünebilirim. :A @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and eskici

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Jüri başkanlarının oylarını beğenmiyorum ben :A ben daha uygun ve sistemli bir şekilde kullandım ama bu gidişle hepinize 1 verip geçicem gibi :A
JÜRİ BAŞKANLIĞINDAN KOVULSUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @kerem Bana tam puan vermeyen jüri başkanı, jüri başkanı değildir :A

• Güldürdün
Reactions: eskici and kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu akşam buralarda olacaksan düşünebilirim. :A @Çiğdem
@slhttnmtl Ecünnünün makyajsız suratını tüm karadenize afiş ederim özel jurimizi sıkıstırma @eskici :A :A :A
HADİSE.png