eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon Çeyrek Final [2'li Eleme]

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Diğer şarkıların recapları daha güzelse neden onların hakkını yiyeyim :A

Bütün şarkılar güzel olunca bu tarz detaylar daha da önemli hale geliyor işte :A

Ben sana hak yeme demiyorum şarkıyı zaten seviyorsun recaba göre niye değerlendiriyorsun diyorum :A
------

Abla sen zaten kırmayın recapte geçmiyor diye demiyor musun :A

Yok ben diyorum sevdiğin şarkıya recaba göre oy vermeye gerek yok diyorum bence yani :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halen yollayacağım 😁😁😁
1631022779571.jpeg
İrlanda hamburger menüsü kanlı kanlı @The_Erinch @Yakamoz-Asi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Belki de kırıyorsun nerden biliyorsun :A şarkıları bilmediğini söylüyorsun, mesela bilmediğin şarkının şu anki recapını dinleyerek 3 puan verdin ama daha farklı bir recap hazırlanmış olsaydı belki 5 puan verecektin kim bilir :A yani aslında demek istediğim ben de şarkıların tamamını bilmiyormuş gibi oy veriyorum :A

Şarkılarının tamamını bilmiyormuş gibi oymu veriyosun gerçekten ilginç ve değişik adamsın Yusuf olacak işmi bu ya

• Güldürdün
Reactions: eskici

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Belki de kırıyorsun nerden biliyorsun :A şarkıları bilmediğini söylüyorsun, mesela bilmediğin şarkının şu anki recapını dinleyerek 3 puan verdin ama daha farklı bir recap hazırlanmış olsaydı belki 5 puan verecektin kim bilir :A yani aslında demek istediğim ben de şarkıların tamamını bilmiyormuş gibi oy veriyorum :A
Dediğin mantıklı geldi :A

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben bir kaos başlatmak için @eskici cevap vermedim.. Kimin nasıl oy verdiğine laf etmek benim haddime değildir.

Ben de fikrimi belirttim. Bende şarkıyı dinleyerek oy veriyorum

Recab bana oy verirken hatırlatma gibi geliyor.

Herkesin görüşü, düşüncesi, olaya bakışı farklıdır.

Ben sadece 2 aydır bana sorduğu bir şarkıya o cümle geçmediği için düşük verdiğini açıkladığı için kendi yorumumu yazdım.

Yoksa canı sağolsun @eskici nin ☺️☺️☺️
Kaos falan yok zaten abim senin de canın sağolsun :A ben sadece 2 aydır sorduğum bu şarkıya neden düşük verdiğimi açıklamak istedim :A dikkat ettiysen ben bu şarkıyı sana “yalan” ismiyle bile sormadım, hep “bir avuç toprak için yor kendini” ismiyle sordum, yani bu kısım benim için o kadar önemli :A çeyrek finale geldiğimiz için bütün şarkılar güzel olunca bu tarz şeyler puanlarımı daha fazla etkiliyor maalesef, yoksa önceki haftalarda olsa bu haliyle bile yüksek puan verirdim o ayrı konu :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Kaos falan yok zaten abim senin de canın sağolsun :A ben sadece 2 aydır sorduğum bu şarkıya neden düşük verdiğimi açıklamak istedim :A dikkat ettiysen ben bu şarkıyı sana “yalan” ismiyle bile sormadım, hep “bir avuç toprak için yor kendini” ismiyle sordum, yani bu kısım benim için o kadar önemli :A çeyrek finale geldiğimiz için bütün şarkılar güzel olunca bu tarz şeyler puanlarımı daha fazla etkiliyor maalesef, yoksa önceki haftalarda olsa bu haliyle bile yüksek puan verirdim o ayrı konu :A

Yaptığın yanlış 2 aydır sorduğun şarkıda sırf o kısım yok diye oy kırmak bana saçma geldi Yusuf

Son düzenleme:
  • Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
☺️☺️☺️

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben sana hak yeme demiyorum şarkıyı zaten seviyorsun recaba göre niye değerlendiriyorsun diyorum :A
------

Yok ben diyorum sevdiğin şarkıya recaba göre oy vermeye gerek yok diyorum bence yani :D
Şarkılarının tamamını bilmiyormuş gibi oymu veriyosun gerçekten ilginç ve değişik adamsın Yusuf olacak işmi bu ya
Bu şekilde oy kullanmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum :A herkesin düşüncesi farklı olabilir tabi :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halledersin sen. Gönder hemen. :D
İrlandanın inancı periler eğer bir gelin ayağını kaldırırsa dans ederken havaya yerde sürükleyecek ayağını slow dansta kızı kötü periler alıyor 29 şubatta bir kızın evlenme teklifini rededersen şanşızlık peşini bırakmıyor sonunda ölüyorsun evet demen gerekiyor 29 şubat bitmeden @Yakamoz-Asi

• Üzücü
Reactions: Yakamoz-Asi