eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon Çeyrek Final [2'li Eleme]

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Abi her şarkıya recape göre oy veriyorum yalnız ben çoğu şarkının tamamını bilmiyorum çünkü. Recapte ne çıkıyorsa
Herkesin yoğurt yeme şekli farklıdır. Benim haddime değil bunu sorgulamak. Bende şarkıları tek tek dinliyorum ☺️☺️☺️
------

Recab bana Eurovision daki Europe Ar u Ready Voting Started dedikten sonraki Sms hatırlatmaları gibi geliyor ☺️☺️☺️ @Gerekli24

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Herkesin yoğurt yeme şekli farklıdır. Benim haddime değil bunu sorgulamak. Bende şarkıları tek tek dinliyorum ☺️☺️☺️
------

Recab bana Eurovision daki Europe Ar u Ready Voting Started dedikten sonraki Sms hatırlatmaları gibi geliyor ☺️☺️☺️ @Gerekli24
Ha ama şarkının şurasını koymamış diye puan kırmıyorum abi ama ben :A Zaten bilmiyorum çoğunu :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
@The_Erinch yıllardır recaba göre oy verilir. O dakikalar boşuna seçilmiyor. Çok sevdiğim 2 şarkı arasında kararsızsam recaplarda sayesinde punıma karar veriyorum.
Düşün hakim olmayan birileri nasıl bir oturuşta 15 şarkı dinlesin? Her biri 3 dakkika en az :A
Bu yarışmadan sadece şarkı seçmek değil, doğru ses kayıt ve doğru kısımları seçmekte önemli. Misal Hadise'nin videosu o kot pantolonlu olan ile gelinse benim puanım şuankinden garanti yüksek olacaktı. Bir bütün olarak bakıyorum oylarken ve senelerdir çoğu kişinin yaptığı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aslında düşündüm de gerçekten mantıklı bir düşünce:A Ben genelde şarkıyı önceden dinleyip beğenmişsem recaba takılmam da dediğin de çok mantıklı lan :A
Mantıklı mı? :D nakaratı ve oraya kadar olan bölümü kapsar, senin şarkının yarısını dinlemeni sağlar. Ekstrem işlere girişip farklı recap seçenler olabilir ama genellikle bu böyledir. Recapta geçmeyen 1 dize yüzünden şarkıya aslında vereceğinden daha düşük puan vermek saçmalığın daniskasıdır. Kabul edilebilir bir şey değil.
------

Bu forum beni çok eğlendiriyor. :D :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ha ama şarkının şurasını koymamış diye puan kırmıyorum abi ama ben :A Zaten bilmiyorum çoğunu :A
Ben kırarım, önemli şeyler bunlar :A
Aslında düşündüm de gerçekten mantıklı bir düşünce:A Ben genelde şarkıyı önceden dinleyip beğenmişsem recaba takılmam da dediğin de çok mantıklı lan :A
Mantıklı tabi ne sandın :A yarışmanın bütün olayı bu zaten bence :A
Recap olabilir ya buna niye takılıyorsun ki sen sonuçta şarkıyı seviyormusun seviyosun o yetmez mi
Yetmez :A ben dinlediğim kısma göre oy veririm :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,327
Puanı
1,060
@The_Erinch yıllardır recaba göre oy verilir. O dakikalar boşuna seçilmiyor. Çok sevdiğim 2 şarkı arasında kararsızsam recaplarda sayesinde punıma karar veriyorum.
Düşün hakim olmayan birileri nasıl bir oturuşta 15 şarkı dinlesin? Her biri 3 dakkika en az :A
Bu yarışmadan sadece şarkı seçmek değil, doğru ses kayıt ve doğru kısımları seçmekte önemli. Misal Hadise'nin videosu o kot pantolonlu olan ile gelinse benim puanım şuankinden garanti yüksek olacaktı. Bir bütün olarak bakıyorum oylarken ve senelerdir çoğu kişinin yaptığı.

Ben dinliyorum isteyen gayet güzel dinler bence :A
------

Sevdiğin şarkıya dinlediğin kısma göre oy vermek hiç mantıklı değil Yusuf :D

• Güldürdün
Reactions: eskici and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710

Ben hakim değilim tamamına o yüzden yapamam bir de şunu koymamış diye onun analizini yaparsam 4 saatte oylarım :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Mantıklı mı? :D nakaratı ve oraya kadar olan bölümü kapsar, senin şarkının yarısını dinlemeni sağlar. Ekstrem işlere girişip farklı recap seçenler olabilir ama genellikle bu böyledir. Recapta geçmeyen 1 dize yüzünden şarkıya aslında vereceğinden daha düşük puan vermek saçmalığın daniskasıdır. Kabul edilebilir bir şey değil.
------

Bu forum beni çok eğlendiriyor. :D :F
Sen beni engellememiş miydin, nasıl görüyorsun mesajlarımı :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben dinliyorum isteyen gayet güzel dinler bence :A
------

Sevdiğin şarkıya dinlediğin kısma göre oy vermek hiç mantıklı değil Yusuf :D
Diğer şarkıların recapları daha güzelse neden onların hakkını yiyeyim :A
Ben hakim değilim tamamına o yüzden yapamam bir de şunu koymamış diye onun analizini yaparsam 4 saatte oylarım :A
Bütün şarkılar güzel olunca bu tarz detaylar daha da önemli hale geliyor işte :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Ben bir kaos başlatmak için @eskici cevap vermedim.. Kimin nasıl oy verdiğine laf etmek benim haddime değildir.

Ben de fikrimi belirttim. Bende şarkıyı dinleyerek oy veriyorum

Recab bana oy verirken hatırlatma gibi geliyor.

Herkesin görüşü, düşüncesi, olaya bakışı farklıdır.

Ben sadece 2 aydır bana sorduğu bir şarkıya o cümle geçmediği için düşük verdiğini açıkladığı için kendi yorumumu yazdım.

Yoksa canı sağolsun @eskici nin ☺️☺️☺️

• Beğendim
Reactions: eskici and Angelica

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Karşı çıkmadım sadece bu yok recapte diye puan kırmadığımı söyledim :A
Belki de kırıyorsun nerden biliyorsun :A şarkıları bilmediğini söylüyorsun, mesela bilmediğin şarkının şu anki recapını dinleyerek 3 puan verdin ama daha farklı bir recap hazırlanmış olsaydı belki 5 puan verecektin kim bilir :A yani aslında demek istediğim ben de şarkıların tamamını bilmiyormuş gibi oy veriyorum :A