eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final Sonuçları (Sertab vs Yalın)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci @xdragxx @MelankoliK @Jonsnow @pompy @yatutarsa @umuttanyel @xxAlemdarxx @soo @RüzgarGülü

Evet oy artık kabul edilmeyecek şimdi benim oylarımla sonuclar başlayacak :A

@Yiğitt in Kanal D konuklarıyla başlayalım sonuclara :Z:Z:Z

5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

41ZTb5bjv3L._SX425_.jpg

Hanimin-Ciftligi-6397.jpg

aski-memnu-serie.jpg

resized_590a8-36bed9e9kanal_d_akasya_dura_i_5_eyl_l.jpg

Latin-Amerikada-Fatmagulun-sucu-ne-gundem-oldu-8895.jpg

s-77d0fdf34e581b4c4e1fd109297f9054f6e7c1d6.webp

-yle-Bir-Ge-er-Zaman-Ki-oyle-bir-gecer-zaman-ki-38044575-1220-937.jpg

kavak-yelleri.jpg

0

75977.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
işte hogatham @Çiğdem- in muhteşem puanları :)

Not : Bu final sunduğum en denk final , puan avantajından kafadan kazanan yok zaten ben genelde taktilsel oy veriyordum ezilenin yanında olup , etki etmiyordum . Bu final hem denk hemde 2 şarkı arasında kalite farkı yok . İkiside benim gözümde 1. olan şarkılar oyüzden ilk kez değişik şekilde oy veriyorum . 6 puan değerinde olan oyumu ikiye bölüyorum ve etki etmeden hak edeni bekliyor olacam gözümde şampiyonsunuz :bhr::bhr::bhr:

Sertab Erener Söz Bitti 3 Puan
Yalın Her Şey Sensin 3 Puan

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Not : Bu final sunduğum en denk final , puan avantajından kafadan kazanan yok zaten ben genelde taktilsel oy veriyordum ezilenin yanında olup , etki etmiyordum . Bu final hem denk hemde 2 şarkı arasında kalite farkı yok . İkiside benim gözümde 1. olan şarkılar oyüzden ilk kez değişik şekilde oy veriyorum . 6 puan değerinde olan oyumu ikiye bölüyorum ve etki etmeden hak edeni bekliyor olacam gözümde şampiyonsunuz :bhr::bhr::bhr:

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci @xdragxx @MelankoliK @Jonsnow @pompy @yatutarsa @umuttanyel @xxAlemdarxx @soo @RüzgarGülü

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Elmayı 2 e bölünce güzel benim gözümde ikinizde şampiyonsunuz tekrardan başarılar @Maskeli Fedai @kerem :Z:Z:Z