eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final / Oylama Başladı (Sertab vs Yalın)

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
simdide yalin olene kadar yalin oldukden sonrada yalin sertab kim ki be

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061

Hayırlı uğurlu olsun oyum , Juri başkanları yine herkesten önce biliyor bakalım @kerem @Maskeli Fedai kimin kafasına oklavayı geçirdim :A :A :A @sokak sanati @xemrexxx @MasacRE- @serhatt @mrt-06
kiz bu pacoz serhat da kendini iyice efsun sandı efsun atahan olmak için sadece çirkin olmak yetmez host kiz aşüfte diyorum.ss

Bu arada son haftalarda @destere basur sorunu nedeniyle günde 25 defa fitillenirken ; sokak seysi elemden kederden depresyon hapları yutarken .; @mrt-06 yeni şehrinde cibirlari avlamaya çalışırken ben yarışma konularındaydim bu nedenle oyun 15 point sayılacak ona göre @kerem @Maskeli Fedai :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Listede kimler varsa onlar olur. :A @Çiğdem- İnce eleyip sık dokuyor maskeli fedaicim. :A
Vadici tayfanı toplama yine. :A
Listedeki halk kısmına herkes girebilir sonuçta :A Vadici değil bir defa ilk defa tanıyorum kendisini :A

Bu arada Harun'da sonuçta baştan beri listede değildi ama oyunu kullandı :) O kullanabiliyorsa bu arkadaşımız da gayet rahat kullanabilir :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Listedeki halk kısmına herkes girebilir sonuçta :A Vadici değil bir defa ilk defa tanıyorum kendisini :A

Bu arada Harun'da sonuçta baştan beri listede değildi ama oyunu kullandı :) O kullanabiliyorsa bu arkadaşımız da gayet rahat kullanabilir :A
Harun vardı zaten tanıtım videolarını da o yaptı. :A Unuttun sanırım. :A

@Çiğdem- hak yemez. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Harun vardı zaten tanıtım videolarını da o yaptı. :A Unuttun sanırım. :A

@Çiğdem- hak yemez. :A
Hayır canım tanıtım videosu yaptı diye ne yapalım adamı jüri mi yapalım :A Baştan beri yoktu o da finalde geldi halk kısmından oyunu kullandı :A Bu arkadaşımız da aynı şekilde kullanmak istiyor :A

Madem bu arkadaşımız kullanamayacak o zaman Harun'da kullanmayacak :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Hayır canım tanıtım videosu yaptı diye ne yapalım adamı jüri mi yapalım :A Baştan beri yoktu o da finalde geldi halk kısmından oyunu kullandı :A Bu arkadaşımız da aynı şekilde kullanmak istiyor :A

Madem bu arkadaşımız kullanamayacak o zaman Harun'da kullanmayacak :A
Çiğdem unuttum dedi farkında mısın. :F

Senin vadici tayfan sabıkalı bu konularda. :F @sokak sanati
Güven vermiyorsunuz :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
La adam Vadici değil :F Vadi yorumlarında daha önceden bir kez de görmedim :A

O halk kısmı var ya oradan herkes oyunu kullanabilir özgürdürler :A Karışamazsın Alamancı :A
@Çiğdem- halk kısmına herkesi kabul etmiyor diye biliyorum. :A

Adam vadici değil ama @Polat Şaşmaz fake hesabı olabilir tayfanızın yedek hesabı. :F Oylama olunca nedense bilinmeyen isimler foruma geri dönüş yapıyor. :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Çiğdem- halk kısmına herkesi kabul etmiyor diye biliyorum. :A

Adam vadici değil ama @Polat Şaşmaz fake hesabı olabilir tayfanızın yedek hesabı. :F Oylama olunca nedense bilinmeyen isimler foruma geri dönüş yapıyor. :F
Öyle bir saçmalık kabul edilemez :A @Çiğdem-

Fake hesapsa nasıl favori üye olmuş :A Boş algılar kasmayalım :A Hem vadicilerin böyle işlerle alakası yoktur birde aramız bozuk onlarla bilmeden yorum yapıyorsun :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Forumda belli bi aktifliği olan ve mimlenmemiş olan herkes katılabilir halk kısmına.:A @Maskeli Fedai
Aktiflik kişiden kişiye değişir ama ki adam zaten baştan Sertab kim ki demiş ? Taraflı oy kullanacağı bariz belli. Objektif bir üye oy kullanacakta biz mi engel olduk. :) Sen benim yerimde olsam adım gibi eminim engel olurdun.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aktiflik kişiden kişiye değişir ama ki adam zaten baştan Sertab kim ki demiş ? Taraflı oy kullanacağı bariz belli. Objektif bir üye oy kullanacakta biz mi engel olduk. :) Sen benim yerimde olsam adım gibi eminim engel olurdun.
Adam oy vermek istemiyor Sertab'a bunun taraflılıkla ne alakası var ne yapalım Sertab'ı niye sevmiyor diye kafasına silah mı dayayalım :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060