eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final / Oylama Başladı (Sertab vs Yalın)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yav he he :A Özelden yazdın işte oy kullan diye :A adam konuya girer girmez Sertaba nefret kusmuş :F

Daha iyi senaryo yapın diyorum size . :A
Kendi kafanda istediğin kadar senaryo kurabilirsin :A Olan bu adam oy kullanmak istemiş ve Yalın'ı çok seviyor :A Ne yapayım kullanma mı diyeyim :A Yanlış yerlerdesin :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aktiflik kişiden kişiye değişir ama ki adam zaten baştan Sertab kim ki demiş ? Taraflı oy kullanacağı bariz belli. Objektif bir üye oy kullanacakta biz mi engel olduk. :) Sen benim yerimde olsam adım gibi eminim engel olurdun.

Haklısın engel olurdum ama ben kendime halkta bulurdum. Snde bul.:D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
kiz bu pacoz serhat da kendini iyice efsun sandı efsun atahan olmak için sadece çirkin olmak yetmez host kiz aşüfte diyorum.ss

Bu arada son haftalarda @destere basur sorunu nedeniyle günde 25 defa fitillenirken ; sokak seysi elemden kederden depresyon hapları yutarken .; @mrt-06 yeni şehrinde cibirlari avlamaya çalışırken ben yarışma konularındaydim bu nedenle oyun 15 point sayılacak ona göre @kerem @Maskeli Fedai :A :A
Sana hoşt kenar paspası ben yalı görmüş insanım,Efsun benim tırnağım olamaz :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
images (71).jpeg

Bugün Yalın düşmanları böyle olacak umarım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee o zaman bende herkesi çağırayım :A
@Çiğdem- kabul etmiyor göreceksin :A

Forumda belli bi aktifliği olan ve mimlenmemiş olan herkes katılabilir halk kısmına.:A @Maskeli Fedai

Adam oy vermek istemiyor Sertab'a bunun taraflılıkla ne alakası var ne yapalım Sertab'ı niye sevmiyor diye kafasına silah mı dayayalım :A
Harun bizim eski juri başkanımız ayoll :A İlk hafta jurilikte götürdüm konuda yazmıstım hatta ben ne düşünüyorsam açık konularda belirtiyorum özelde gizli kapaklı işlerim olmaz :A kerem ile konusmuştuk yanasmadı yoğunluktan finalde kullanacak diye , konuyu hazırlarkan harunu yazmamısım forumda yok aklıma gelmemiş onun finalde kullanıcaı ilk haftadan zaten belliydi normal jurilik teklif etmiş finale kullanırım demişti 9 ağustosta :A :A :A

Büyük finalde benim belirledim kişiler dısında oy vermek yasak öncekı sezonlarda öyle , büyük finalde yarışmacılar üye ye karışamıyor sadece benim belirlediklerim verebilir demir adama teklif götürmedim çünkü seçtiklerimde müzikle ve daha önce survvora oy veren kişilerle olusuyor MS den alakasız kişileri seçmedim ve açık konuda oyunu söylemek zaten yasak :A Oyu zaten geçersiz ama MS ile alakalı sağlıklı kişilerden oy alıyoruz sizin söz hakkınız ikinizinde yok konuda etiketli kişiler dısındakılerle ilgilenmeyin potansiyelli olanları zaten ben aldım diğer geriye kalanlar MS ile alakalı kişiler değil :A

Bu arada oyunu konudan normal birisi bile söylerse sayılmayacak onuda not düşeyim :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Harun bizim eski juri başkanımız ayoll :A İlk hafta jurilikte götürdüm konuda yazmıstım hatta ben ne düşünüyorsam açık konularda belirtiyorum özelde gizli kapaklı işlerim olmaz :A kerem ile konusmuştuk yanasmadı yoğunluktan finalde kullanacak diye , konuyu hazırlarkan harunu yazmamısım forumda yok aklıma gelmemiş onun finalde kullanıcaı ilk haftadan zaten belliydi normal jurilik teklif etmiş finale kullanırım demişti 9 ağustosta :A :A :A

Büyük finalde benim belirledim kişiler dısında oy vermek yasak öncekı sezonlarda öyle , büyük finalde yarışmacılar üye ye karışamıyor sadece benim belirlediklerim verebilir demir adama teklif götürmedim çünkü seçtiklerimde müzikle ve daha önce survvora oy veren kişilerle olusuyor MS den alakasız kişileri seçmedim ve açık konuda oyunu söylemek zaten yasak :A Oyu zaten geçersiz ama MS ile alakalı sağlıklı kişilerden oy alıyoruz sizin söz hakkınız ikinizinde yok konuda etiketli kişiler dısındakılerle ilgilenmeyin potansiyelli olanları zaten ben aldım diğer geriye kalanlar MS ile alakalı kişiler değil :A

Bu arada oyunu konudan normal birisi bile söylerse sayılmayacak onuda not düşeyim :A
Dünyaya böyle bir kraliçe gelmiş midir be. :bhr: Sen nasıl muhteşem bir insansın. İşte böyle okuyup susarlar artık. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dünyaya böyle bir kraliçe gelmiş midir be. :bhr: Sen nasıl muhteşem bir insansın. İşte böyle okuyup susarlar artık. :A
@Maskeli Fedai de sende sevdiğim kişilersiniz benim tüm çabam adaletten yana :bhr:

Harun sons ezonun juri başkanıydı ama halk oyu oalrak oyunu aldım daha önce kullansa 2 kere bile kullansa juri başkanı yetkisiyle kullandırırdım ama Aaa yine öyle kullandırabilirdim sonucta oda yarışmanın juri başkanı ama ben yaptığım etkinlik yarışma hiçbirşeyde hak yemedim , büyük finalde siz benim sunuculumda ilk defa yarısıyorsunuz belirledim kişiler dısında hiçbir yarışmacının başka üyelerle irtibatta olmasına izin vermedim @sokak sanati 2 final görelek sunuculumda iyi bilir bunu ayoll :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai de sende sevdiğim kişilersiniz benim tüm çabam adaletten yana :bhr:

Harun sons ezonun juri başkanıydı ama halk oyu oalrak oyunu aldım daha önce kullansa 2 kere bile kullansa juri başkanı yetkisiyle kullandırırdım ama Aaa yine öyle kullandırabilirdim sonucta oda yarışmanın juri başkanı ama ben yaptığım etkinlik yarışma hiçbirşeyde hak yemedim , büyük finalde siz benim sunuculumda ilk defa yarısıyorsunuz belirledim kişiler dısında hiçbir yarışmacının başka üyelerle irtibatta olmasına izin vermedim @sokak sanati 2 final görelek sunuculumda iyi bilir bunu ayoll :A :A :A
@Maskeli Fedai @sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kazananı son ana kadar belli etmeyeceksin anladık. :A
5.Sezon Gökhan Türkmen Ariana vardı Gökhanın puan avantajı vardı 6.sezonda Erkin Koray , 7. Sezonda Sia yanı puan farklarıyla bunlar kafadan kazanır deniliyordu ama bu sefer ilk defa iş farklı bende böyle bir finali ilk defa sunacam puan avantajı yok ayrıca iki şarkıda çok iyi @Maskeli Fedai işimiz zor bakalım :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Neyse ekonsumak istemiyorum bu konuda ama yarışmacılar halktan oy bulabilir.
Tabi ms ile forum ile ilgisi olanlardan:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neyse ekonsumak istemiyorum bu konuda ama yarışmacılar halktan oy bulabilir.
Tabi ms ile forum ile ilgisi olanlardan:A
Benim belirlemedim kişilerden bulamazlar 2 finalin oldu büyük finalde üyelerin karışmasına izin vermiyorum konuda yazılı olmayan kimseden oy toplanmaısna izin vermedim çünkü elenen o kişiyle elenir al basına belayı zaten ben oy verebilicek potansiyelleri inceleyip koyuyorum bu sezonda diğerlerinde o potansiyel yok @Maskeli Fedai @kerem büyük finaldeki sert yüzümüzüde görücekler :A :A :A