eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Çok teşekkür ederim canım, finalde verdiğin desteğe çok sevindim. Sürpriz oldu gerçekten.

Gelecek sezon sen 1. olursun.

Sertab'ın en yüksek başarısı Çeyrek finaldi, ben yarı final, final derken Şampiyon yaptım kadını. Kadın'ı ben şaha kaldırdım asıl.

Neyse, çok teşekkür ederim. Oylarınla bana dedtek olduğun için. İlk sezonumuzda şampiyon olduk. Kütük beyimiz sağolsun.

La şunu sen de bir dene @Çiğdem- den kurtulmak için @serhatt in kafasına iki yumruk atarız ağlar : @Harunnn60 zaten kahrolur bu durumda @kerem mahvolur sen de Hogathadan kurtulursun
@Dosi @vadikızı @cookies @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE- @MEnes @Sherlock @gözlemci @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @dreamy @Maskeli Fedai @ozgur2113 @turkuazz

Olmamışlarınız beni daha da güçlü kılıyor.
@kerem @ozgur2113 @sokak sanati

@Maskeli Fedai Bana desteklerini unutamam 2015 de Tarkanla katıltıkdan sonra yarışmalara ara vermiş 3 yıl olmuş
Tek benim yarışmalarımda oy vermeye devam ediyordun ve bu yıl bir de yarışmacı olunca çok sevinmiştim Yalını güzel temsil ettin @Bully gururlanmıştır bence

@kerem MS Heyecanını yaşamana çok sevinmiştim seninde bu heyecanı her üye en az 1 kere yaşamalı forumun temel taşı gibi oldu tabi @GunesinOglu formatı getirdiğine tekrar teşekkürlerimizi sunalım
Sertab çok önemli bir kadın sanatçımız ilk yarışmana rağmen az hatalarla finale gelip şampiyon oldun tebrikler

Çok teşekkür ederim, ilk ve orta haftalarda çok iyi puanlar aldım senden. Şaşırttın o zaman.

Sonlarda desteğini pek göremesem de bu verdiğin tam puanları unuttuğum anlamına gelmiyor. Sertab Erener hep MP3'ünde olsun.

O da nazar boncuğumuz olsun, bence hala çok iyi şarkı. Sana armağan ediyorum şarkıyı.

@Yiğitt @denizz19 @bazinga final turlarına kalanlarada tebrikler

@denizz19 ilk 4 sezonun 2 şampiyonuydu ama benim sunuculuğumda yarı finali ilk kez gördü bir kendini tekrar hatırlattı bunu 5 yıldır henüz olan İrem ile yapmak hemde All Star gibi şu sezonda büyük işti

@Yiğitt İlyas Yalçıntaş gibi Gökhan Türkmen ilede çeyreği gördü evet finalde olabilirdi ama buralarda sürekli dolanmakta başarı final şampiyonlukta gelir bir gün

@bazinga Kenan ile çok iyi yarıştı bence daha iddialı koysa Aşkım Aşkım gibi yarıda görebilirdi bu arada @kerem e etiketini takmanı rica edelim tekrar hak etti

@xBUGRAx Gülben Ergen ile çok büyük renk kattı bence finale çıkanlar kadar katkısı etkisi var bu sezonda bunu inkar edemem çok teşekkürler renk kattın

@ozmoturk hernekadar takılsamda bizim forumdakı huyumuz o
Çok iyi yarıştı Sezen tabi final görebilirdi ama bu ozmoturkun başarısını gölgelemez her sezon bir tık daha gelişim gösteriyorsun

@dreamy Gülşenle büyük renk kattı daha ileriside olabilirdin ama All Star gibi bir kazaya kurban gittin sende Gülşenle orda da biraz erken elenmişti ama bu sezona renk katanlardan oldun ve iyide gittin bence

@Billy Kane Demeti sevmiyorum evet ama 1 kere dısında sanırım en düşüğü vermedim bir kaç ekz tam puanda verdim yanı hakkını antiliğime rağmen yemediğimi düşünüyorum sende yarışmaya renk katanlardan oldun sanada teşekkürler

Son düzenleme:
Rezil oldun. Kussana sen bi.

Sorun senin zevklerinde demek ki, kötü bir kulağa sahip olduğunu hep söylemiştim. Zaten daha önce ilk haftadan elenen yarışmacıdan ne beklenir ki?

Çatla.

Yabancı seçenler @MayısKralı @Ahmed bence biraz bu sezonun ağırlığına kurban gittiniz yoksa final ve şampiyonluk görmüş şarkıcılardı ama bu sezonun ağırlığı yüksek olunca , forumda yabancılara bakış açısını biliyorsunuz ama ikinizede teşekkürler

@mesmeso61 @batuhankaralar @-potterhead- @Arslan Bey ilk 5 hafta elenenler şarkıcılarınız kesinlikle zayıf değildi derece alan final dörende vardı içlerinde ama yukarıda da dediğim gibi bu sezonun ağırlığına kurban gittiler hepinize teşekkürler

Ahmet Kaya ile çok iyi başladın gerçekten hatta bir ara ağır favori durumunada geldin ama olmayınca olmuyor cnm
@ozgur2113 sende renk kattın efendi sevimli kişiliğinle

Hande Yener 1 kere finale çıktım beni elemişti
Yine o potansiyel vardı ama All Starda daha erken elenmişti sen en azından 12.haftaya kadar geldin @tolgab bence iyi yarıştın sanada tebrikler , teşekkürler