eTV MusicSurvivor 7.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Yok puanlarimdan anlarsın zaten. Nazan Öncel tam aldı düşün durumu. Böyle uyuyasım var sonsuza kadar öyle şarkılar istiyorum.:Daha @Ahmed @Thequeer sizde kusura bakmayın telafi ederim:bhr:
Elenseydim sonsuza kadar uyumanı dilerdim ama sorun değil :F Biran önce şu çıkamadığın psikolojik durumdan çık yoksa sen çıkana kadar program bitecek :A @Çiğdem-
Seninki fena değildi aslında ama bu haftaki şarkılar genel olarak baya iyiydi sıralayınca onların altında kaldı yapacak bir şey yok :A
Haftaya artık :A
MS 7. sezonda 6 haftadır varım, 5 haftadır juriyim, asıl sen ayağını denk al. Kaybedecek şeyim yok, aksine çok şey kazanabilirim. :A
Zack'e yüksek veren tek kişi olduğum için bile insan her hafta tam verir :A

Elenseydim sonsuza kadar uyumanı dilerdim ama sorun değil :F Biran önce şu çıkamadığın psikolojik durumdan çık yoksa sen çıkana kadar program bitecek :A @Çiğdem-

Haftaya artık :A

Zack'e yüksek veren tek kişi olduğum için bile insan her hafta tam verir :A
@sokak sanati na bir elenme heyecanı yaşatın haftaya bunun başka türlü kendine geleceği yok :A :A :A

Hiç de bile. Ben burada tamamen kişisel zevklerine ve kendi kalite anlayışına göre adilce puan veren nadir kişilerdenim. :A
tenor.gif

@dreamy sağol adamım.:Z

@Shamkhal bekliyordum senden haftaya tam puan verirsin artık.:Z

@OzaN alacağın olsun. Neyse sana itiraflarda bir baskı yapalım aklın başına gelsin haftaya Siaya yamuk yapama:A

@

Oha @vadikızı süpersin kız.:Z Rihanna söylediğinde nü kadar yüksek vermemiştin Sia'yı cidden sevdin galiba:A

@Thequeer sağol kanka ama kayıt kötüydü erkenden elimden çıkması iyi oldu.:D

@dreamy sağol adamım.:Z

@Shamkhal bekliyordum senden haftaya tam puan verirsin artık.:Z

@OzaN alacağın olsun. Neyse sana itiraflarda bir baskı yapalım aklın başına gelsin haftaya Siaya yamuk yapama:A

@

Oha @vadikızı süpersin kız.:Z Rihanna söylediğinde nü kadar yüksek vermemiştin Sia'yı cidden sevdin galiba:A

@Thequeer sağol kanka ama kayıt kötüydü erkenden elimden çıkması iyi oldu.:D

:DRihanna yarışırkende bu şarkıya tam puan vermiştim ben şarkıyı çok seviyorum

@S.G.A.T. oyları
Nazan Öncel (Kalite.) 10
Zara (büyüleyici bir ses gerçekten. :bhr:) 9
Selda Bağcan (nağmeler..) 8
Gripin (Birol abinin yanık sesi her şarkıyı yukarıya çıkarıyor.) 7
Buray 6
İlyas Yalçıntaş 5
Rihanna pardon Sia Dört
Dua 3
Ebru Yaşar 2
Ebru Gündeş (Bazı şarkıları benlik değil. Ortası yok Ebru'nun bende :D) 1

@S.G.A.T. gördüm :A Rihanna taklit eden dediğim gibi :A

@Billy Kane süpermiş puanın.:Z Neyse her hafta ben yüksek veriyordum çemkirme abiye:A

@denizz19 rutin puanını vermiş yine sallamış.😉

@MasacRE- boşsun.:A