eTV MusicSurvivor 7.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Jüri kadrosununa bi temizlik şart.s.s
Ebru Gündeş'in şu atarlı giderli saçma sapan şarkılarını değil de iyi şarkılarını kullansan doğru düzgün puan alırsın formül bu kadar basit :A ben seçilmem seçerim, akıllı ol senin aklını alırım falan bu nedir ya :A

Off, çok sıradan çok klasik şarkılar bunlar ya. Hiçbir özelliği olmayan, ortalama sözlü, vasat müzikli sıraadn şarkı :T::T:
Yahu nesin sen müzik editörü mü sen ne tür müzik dinliyorsun acaba kendini bir an müzik eleştirmeni gibi havalara soktun bu şarkının içindeki derinlik her şarkıda bulunmayacak kadar fazla. Müziğin arkasına sözler yığma nedir ne yapılacaktı başka (b)

Ebru Gündeş'in şu atarlı giderli saçma sapan şarkılarını değil de iyi şarkılarını kullansan doğru düzgün puan alırsın formül bu kadar basit :A ben seçilmem seçerim, akıllı ol senin aklını alırım falan bu nedir ya :A
Peki o kadar kelime oyunundan sonra Buray'a 4 puan vermen kaç puan :A

Daha önce yanlışlıkla yazdım birkaç kez o yüzden dedim. :( Ben Ceylan demeye devam edeyim en iyisi..
Deme. Lütfen, bak ciddiyim o kız benim için çok özel deme öyle şeyler :F:F

Yahu nesin sen müzik editörü mü sen ne tür müzik dinliyorsun acaba kendini bir an müzik eleştirmeni gibi havalara soktun bu şarkının içindeki derinlik her şarkıda bulunmayacak kadar fazla. Müziğin arkasına sözler yığma nedir ne yapılacaktı başka (b)
Anlatılmaz yaşanır :A:A

@mesmeso61 oyları
11 Nazan Öncel - Gitme Kal Bu Şehirde (Poyrazcım Karayel etkisi de var :A)
10 Sia - Diamonds (Rihanna'dan daha mı iyi söylemiş ne :A)
9 Gripin - Beş
8 Athena - Senden Benden Bizden
7 Ebru Yaşar - Nasıl Uyuyorsun
6 Selda Bağcan - Çanakkale
5 İlyas Yalçıntaş - Gül Bence
4 Buray - Sen Hala Sokağımda
3 Dua Lipa - Last Dance
2 Zara - Dostum Dostum
1 Ebru Gündeş - Ben Seçilmem Seçerim

Kadın canlı söylemiş şarkıyı ve o nameler efsane çıkmış. Rihanna kadar iyi söylemiş zaten şarkıyı bu kadın yazdı ve Rihanna taklit eden aslında.:D