MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Sana taraf aldılar napayım bende onların yanındayım sende mücadele et

Bir gıcıklıkları var gerçekten ama nedir bende anlamış değilim

Millet taraf aldı diye sen de mi almak zorundasın
Hem bak geçen hafta sen oy vermedim galiba görmedin o yüzden. Dipteyim sondayım depresyondayım ile geldim. Emre Aydın'ın coverladığı bir şarkı yani Emre Aydın seviyor Feridun Düzağaç'ı dolayısıyla senin de sevmen lazım
Bak mücadele ettim oldu mu ikna edebildik mi seni

Geçen hafta ta burda olsaydım tam puana yakın alırdın ama hiç etiket yapmadın çağırmadın ilgilenmedin o yüzden yararlanamadın benden
Unutma tek hatanı bekliyolar yakaladıkları anda seni şutlıcaklar
Bu arada @destere seni destekliyor ilginç bir şekilde

@destere muratı 2.sıraya koyduğunu bliyormu efe

@batuhankaralar sadece müzikle geliyordu eğer tepki koymasaydık 2.hafta elenicektti ayoll
.A
@EFE UYSAL nin pis puanlarına bakmam gerekmiyorki zaten zamanında yarıştığı şarkıcılar hep foktandı
elemek için kırk dereden su getirdik
kötü kötüyü bulur demişler yine kötülere yüksek vermiştir

Haftaya o tepkinin intikamını almaya geliyorum

Hadi Feridunu anladım da Mehmet Erdem'e neden tepki var halen anlayabilmiş değilim
oğlanın tipi kayık sevmedik değiş öyle gel
)

Şarkıyı paylaştığım zaman herkesi etiketliyorum. Demek ki sen ilgilenmemişsin bakmamışsın bile etiketime ben ne yapayım

ağaçkakan şimdilik orda dursun ilk hedeftekiler elensin ağaçkakanıda elemesini biliriz mühür elimizde nede olsa

@destere den başkası yalan senin için ayoll eleneni onun oyları belirliyor en sona onu bıraktığım sürece feridun elenmez

Şarkıyı paylaştığım zaman herkesi etiketliyorum. Demek ki sen ilgilenmemişsin bakmamışsın bile etiketime ben ne yapayım
bana teşekür etmemişsin hain sıvacı ? bak cücük kadar puan vermiştim göçüğe ona rağmen @denizz19 teşekürü yapmış tabi takdirimi kazandı ilk oylamada 4 puanı hazır

Evet bakmıyorumda ısrarla etiketlseydin 2,3 kere net bakardım birşey olmuş neden etiketledi falan diye

ağaçkakan şimdilik orda dursun ilk hedeftekiler elensin ağaçkakanıda elemesini biliriz mühür elimizde nede olsa
Eleyemessen görürüm seni

bana teşekür etmemişsin hain sıvacı ? bak cücük kadar puan vermiştim göçüğe ona rağmen @denizz19 teşekürü yapmış tabi takdirimi kazandı ilk oylamada 4 puanı hazır

Sonuçları takip etmedim ki dizi izliyordum
En yakın zamanda inceleyeceğim oyları bana yüksek puan veren bir avuç insana da teşekkür edeceğim tabi ki

Evet bakmıyorumda ısrarla etiketlseydin 2,3 kere net bakardım birşey olmuş neden etiketledi falan diye

Eleyemessen görürüm seni
eleriz kolayı var yalnız göçükle @Bully nin alturpu tehlikeli geliyor onlar sonlara kalırsa eleme ihtimalimiz çok azalır ağaçkakanı elemek kolay zaten halk @MasacRE- den nefret ediyor
ordan dezavantajlı birde ağaçkakanın antipatikliğini eklersen fazla dayanamaz kendini kapı dışında bulur

En yakın zamanda inceleyeceğim oyları bana yüksek puan veren bir avuç insana da teşekkür edeceğim tabi ki
Açık ara yaparız o zaman sıkıntı mı var
ilk hafta çakma mozartla geldi o şekliyle zaten tüm antipatikliği kazandı bundan sonra kendni paklaması zor ihtimal
haftayada sonuclarda olmazsa elerim feridunu şimdi sonuclarda olan birini elersem olmayan biri için bu beni kötü etkiler ayoll kim çaba gösteriyorsa o kalır reyting sağlayan

yine destekçilerini avuçladın ya
bundan sonra sana nah puan sıvacı

haftayada sonuclarda olmazsa elerim feridunu şimdi sonuclarda olan birini elersem olmayan biri için bu beni kötü etkiler ayoll kim çaba gösteriyorsa o kalır reyting sağlayan

Sonuçlar ne zaman açıklanacak ajandamı kontrol etmem lazım