MusicSurvivor 5.Sezon 8.Hafta Oylama Başladı

Abla iyi ama her hafta tempo düşürüyorsun. Az strateji yap.:(

Yok o idare eder bir şarkı. O kadar iyi değildi.:X

bu şarkı güzel ya tmm sen beğenmeyebilirsin saygı duyarım artık gidebildiğim
yere kadar bu şarkının çokda düşük alacağını sanmıyorum ama bakalım :D:D
düşük puan vericeksen ver kızmam üzülme senin canın sağolsun sonuçta senin
zevkin bu:D:D:D

Yok biz araştırdık var baya eski kült şarkıları. :D Şaştım kaldım hatta böyle. :openmouth: :F

@dosimosi @vadikızı ya siz insanın niye moralini bozuyorsunuz şarkım gayet iyi. :T:

Şarkı muhteşem. Shakira'yı Shakira yapan şarkı bence. Kült forumda ilgi görür mü bilmem. Popi olanları sona at derim.:D Daha iyi şarkılar var benimde aklıma 3-4 tane geliyor ama bu şarkı efsanedir. Sesibu kullanması olsun arka plan olsun çok sağlam bir şarkı.:D

Yok biz araştırdık var baya eski kült şarkıları. :D Şaştım kaldım hatta böyle. :openmouth: :F

@dosimosi @vadikızı ya siz insanın niye moralini bozuyorsunuz şarkım gayet iyi. :T:

Ben moralini bozmak istemedim sadece şarkı hakkında fazla yorum yapmak istemediğim
şarkına kötü demedim şarkın çok güzel :D:D lütfen böyle deme moralini bozmak istemem 😉😉

bu şarkı güzel ya tmm sen beğenmeyebilirsin saygı duyarım artık gidebildiğim
yere kadar bu şarkının çokda düşük alacağını sanmıyorum ama bakalım :D:D
düşük puan vericeksen ver kızmam üzülme senin canın sağolsun sonuçta senin
zevkin bu:D:D:D
Ben iyi ama eskiye göre temposu düşük dedim.:D Veririm yine iyi puan..

Efsane bir şarkı. Bu hafta her şarkı çok iyi bakalım seni nereye koyacağım ama ilk 3 için zorlarım.:D

Şarkı muhteşem. Shakira'yı Shakira yapan şarkı bence. Kült forumda ilgi görür mü bilmem. Popi olanları sona at derim.:D Daha iyi şarkılar var benimde aklıma 3-4 tane geliyor ama bu şarkı efsanedir. Sesibu kullanması olsun arka plan olsun çok sağlam bir şarkı.:D
Bu hafta geçsin seninle toplantı yapmamız lazm. :F Shakira'nın kült olmuş şarkıları var (Whenwer, Hips don't lie vb.) Eee birde rihanna düet , waka waka , lala vb. filan yani böyle insan kalıyor hangisini kullansam diye. :F

Abla iyi ama her hafta tempo düşürüyorsun. Az strateji yap.:(

Yok o idare eder bir şarkı. O kadar iyi değildi.:X

Yine vaktinden önce kullandığın bir şarkı..

Hata yapmazsa Cem Karaca çok iddialı bir isim demiştim ya sana, bahsettiğim hatayı yaptı işte :D Islak Islak kesinlikle bu kadar erken kullanılmaması gereken bir şarkı.

Sibel CAN ve Kenan Doğulu...
Bir döneme damga vuran hit parça "HANÇER" Keyifli dinlemeler...

Terk edip gititğinden beri
Kalbime lokma aşk girmedi
Sahipsiz kaldım
Yalan gibi
Bozgunum senden bile deli
Yandı mı canın benim gibi
Yaşarken öldünmü mahkum gibi
Hasretin büyür yüreğimde
Paslı kırık hançer gibi
Kader kader
Sen bize nazik davranmadın
Kader kader
Herkese eşit yazılmadın
Hayat hayat
Sen bize nazik davranmadın
Hayat hayat
Herkese eşit yaklaşmadın
Vazgeçip gittiğinden beri
Kalbime tatlı söz değmedi
Sessizim sönmüş mum gibi
Kalır paslı hançer izi
Tenim unutur mu ellerini
Gönlüm bırakmıyor sevmişleri
Yavaş yavaş yaktın beni
Zehirledin hançer gibi

kenandogulu-sibelcan1.jpg

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @Harunnn60 @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Felon @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @dosimosi @mrt-06 @sokak sanati @Sherlock @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @Tzira @Doğu

Efsane der susarım. Kenan'ın en iyi şarkısı bence.:D Şuan unutma beni ve Rabiosa ile zirve mücadelesi vereceksin listemde.:D

Bu hafta geçsin seninle toplantı yapmamız lazm. :F Shakira'nın kült olmuş şarkıları var (Whenwer, Hips don't lie vb.) Eee birde rihanna düet , waka waka , lala vb. filan yani böyle insan kalıyor hangisini kullansam diye. :F

Çalışıyorum ama bakarım bir ara.:D Whenever çok iyi şarkıdır ama eskilerin ses kaydı iyi değil bence son dönemde popi olmuşları sona bırak. Rihanna düeti için bu geçerli değil tabi. Orada ikiside süper söylüyor. Bi tarafı beğenen diğer tarafa düşük veriyor. O yuzden tekli elemelerde kullan o şarkıyı. Neyse detaylı konuşuruz:D

Hata yapmazsa Cem Karaca çok iddialı bir isim demiştim ya sana, bahsettiğim hatayı yaptı işte :D Islak Islak kesinlikle bu kadar erken kullanılmaması gereken bir şarkı.
Seninle aynı fikirde olduğum için hüzünlü kederliyim.:( :A
Evet şarkı çok iyi bencede erken.:D