MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Eee desterecim duygu ve düşüncelerini alalım bu güzel gecede.

@dosimosi seninde aynı şekil.
ne diyeyim tebrikler (daha oncede yazmistim)
elenirmiyim diye sordugunde ahmet aslanin elenecegini ama niluferinde iyi olmadiginida yazmistim. ikisi son ikideydi ve sana verdigim o cift puanim sayesindede 1 puanla birinci oldun

sana ilk dedigim o puani vermis olsaydim suan ikinciydin
bence senin duygularini alalim yani bana özel bir tesekkur borclusun 😛 bide sarki secimindede bunu önermistim

bizim buraya gel. ben seni korurum

sen hic görmuyon zaten güzel mesaj. hep sen hancerliyon 1 kerede biz yapalim

İsveç hayalimdeki ülke değil ama orda bir dostumun olduğunu bilmek rahatlatıcı bir sebep tabii, bir gün Türkiye'yi terk etmek istersem neden olmasın

İsveç hayalimdeki ülke değil ama orda bir dostumun olduğunu bilmek rahatlatıcı bir sebep tabii, bir gün Türkiye'yi terk etmek istersem neden olmasın
bende bir gün isveci terkedesersem ankaraya geleyim diyecemde en son gelecegim sehirdir

orda cok tanidik var. ben şöyle hic akraba eş dost tanidigin olmadi bir yerlere gidesim var hayatimin geri kalan kismini geçirebileceğim. aklimdaki yerde karadeniz hem buranin havasina benziyormus. sicaktan yada soğuktan hava değişiminden dolayi cabuk ölmem herhalde

Ankara'ya gelip napacan tabii yazı da kışı da çekilmiyor, yazlar çok sıcak kışlar çok soğuk oluyor. ss

Karadeniz'in havası güzeldir, anne tarafı Karadenizli olduğu için bilirim. Bir de deniz gören bir yerde yaşamak güzel şey ya, insanın ömrünü uzatır yani, Allah uzun ömürler nasip etsin sana.

denizin oldugu yerdeyim zaten.
inşallah amin diyelim

denizin oldugu yerdeyim zaten.
inşallah amin diyelim
O zaman ben yavaştan yatayım.

Enler de yarına kaldı, tüm enerjimi sonuçlara harcadım bugün, sen bir hatırlatma daha yaparsın olmazsa bana.
Çift yarışması için de oy verecez, o da aklımızda. ss

İyi geceler.

mesela bugünkü en güzel mesajın profilimdeki helena şarkısı
onun haricinde güzel mesajını görmedim

Hemşeriyiz o vakit. Belki yazın tanışırız olma mı?

Hemşeriyiz o vakit. Belki yazın tanışırız olma mı?
Kısmet bi o zaman gelsin bakarız durumlara göre.

seni sıva ekibine dahil ettiğimiz güne lanet olsun
orda bir hata yaptık sanırım? bir kere ekibe kır saçlı almamamız lazımdı
Böyle bir tepki bekliyordum ama bakma sen o bi anlık sıvama iç güdüsünden dolayı oldu.
Yoksa seni gömmek içimdeki gerçek duygular değil sayın yoldaşım.